SEYİTNİZAM KONAKLARI
ELİT YAPI

Zeytinburnu Belediye Başkanı Arısoy, ‘31 Mart Seçim Beyannamesi Toplantısı’nda yeni dönem vaatlerini açıkladı

SİYASET 24.02.2024 - 12:35, Güncelleme: 24.02.2024 - 12:35
 

Zeytinburnu Belediye Başkanı Arısoy, ‘31 Mart Seçim Beyannamesi Toplantısı’nda yeni dönem vaatlerini açıkladı

Toplantıda konuşan Başkan Arısoy, “Geçtiğimiz 5 yılı iyi özetlediğimizi düşünüyoruz. Bu hiç yanlış yapmadık demek değil, estağfurullah. Muhakkak eksiklerimiz, gücümüzün yetmediği durumlar olmuştur. Ancak iyi niyet, samimiyet ve gayretle, elimizden gelenin en iyisini yaptığımızdan şüphemiz yok” ifadelerini kullandı.

Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy, düzenlenen ‘31 Mart Seçim Beyannamesi Toplantısı’nda yeni dönem vaatlerini açıkladı. Başkan Arısoy, Zeytinburnu Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen toplantıda, son 5 yılda yapılan ve gelecek yıllar için planlanan projeler hakkında tek tek bilgi verdi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından tamamlanmayan Kent Müzesinin tamamlanacağını söyleyen Başkan Arısoy, yeni okulların, kapalı pazar yerinin, güneş enerji sisteminin kurulması gibi birçok projenin hayata geçirileceğini ifade etti. Başkan Arısoy projeleri anlatırken salonda bulunan vatandaşlar alkışlar ve sloganlarla destek verdi. “GEÇTİĞİMİZ 5 YILI İYİ ÖZETLEDİĞİMİZİ DÜŞÜNÜYORUZ” Kürsüde konuşan Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy, “Salona girişte gördünüz. ‘Doğru İşlerle Doğrudan Devam’ yazıyor birçok yerde. Bu seçimdeki sloganımız; geçtiğimiz 5 yılı iyi özetlediğimizi düşünüyoruz. Bu hiç yanlış yapmadık demek değil, estağfurullah. Muhakkak eksiklerimiz, gücümüzün yetmediği durumlar olmuştur. Ancak iyi niyet, samimiyet ve gayretle, elimizden gelenin en iyisini yaptık ” dedi. “BEN ÖLENE KADAR 58 BULVARDA İÇİM RAHAT, BAŞIM DİK YÜRÜMEK İSTİYORUM” 30 yıldır Zeytinburnu’nda yaşadığını belirten Başkan Arısoy, “Bu sokaklara daha dün çıkmadım. Yaptığımız işlerin doğru olduğunu biliyorum, görüyorum. Zeytinburnu artık daha güzel, bu doğru. Kadınlar, çocuklar, gençler, büyüklerimiz. Herkesin hayatına dokunduk, bu doğru. Algı, şov ve reklam işlerinden uzak durduk. Bu doğru. İşleri ehline teslim ettik. Bize oy veren, vermeyen gibi bir ayrım yapmadık. Asla kendimizi böyle bir duruma düşürmedik şükürler olsun. Yapacağımız işe inandıysak, bu doğrudur dediysek asla pes etmedik. Bahane değil çözüm ürettik. Bu güzel şehri her yönüyle, her rengiyle, her şeyiyle sahiplendik. Bunların hepsi doğru. Belki de en önemlisi. Hep söylüyorum. Bu makamlar, bu dünya gelip geçici. Ben ölene kadar 58 bulvarda içim rahat, başım dik yürümek istiyorum. Şimdi yeni bir dönemin eşiğindeyiz. Kentsel dönüşümde kırılacak yeni rekorlar var. Yapılacak yeni yollar, açılacak yeni mekanlar var. Derdini paylaşacağımız aileler, eğitimine destek olunacak evlatlarımız var” şeklinde konuştu. BAŞKAN ARISOY’UN PROJELERİNDEN BAZILARI… 1-Zeytinburnu Devlet Hastanesi 2-Zeytinburnu Stadyumu 3-Zeytinburnu Seyir Terası 4-Kapalı Pazarlar 5-Otoparklar 6-Kentsel Dönüşüm 7-Bilgi Evleri 8-Aile Sağlığı Merkezleri 9-Yüzme Havuzları 10-Yeni Prestij Sokak ve Caddeler 11-Işıl Işıl Bir Zeytinburnu 12-Yeni Okullar ve Tekli Eğitim  
Toplantıda konuşan Başkan Arısoy, “Geçtiğimiz 5 yılı iyi özetlediğimizi düşünüyoruz. Bu hiç yanlış yapmadık demek değil, estağfurullah. Muhakkak eksiklerimiz, gücümüzün yetmediği durumlar olmuştur. Ancak iyi niyet, samimiyet ve gayretle, elimizden gelenin en iyisini yaptığımızdan şüphemiz yok” ifadelerini kullandı.

Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy, düzenlenen ‘31 Mart Seçim Beyannamesi Toplantısı’nda yeni dönem vaatlerini açıkladı. Başkan Arısoy, Zeytinburnu Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen toplantıda, son 5 yılda yapılan ve gelecek yıllar için planlanan projeler hakkında tek tek bilgi verdi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından tamamlanmayan Kent Müzesinin tamamlanacağını söyleyen Başkan Arısoy, yeni okulların, kapalı pazar yerinin, güneş enerji sisteminin kurulması gibi birçok projenin hayata geçirileceğini ifade etti. Başkan Arısoy projeleri anlatırken salonda bulunan vatandaşlar alkışlar ve sloganlarla destek verdi.

“GEÇTİĞİMİZ 5 YILI İYİ ÖZETLEDİĞİMİZİ DÜŞÜNÜYORUZ”

Kürsüde konuşan Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy, “Salona girişte gördünüz. ‘Doğru İşlerle Doğrudan Devam’ yazıyor birçok yerde. Bu seçimdeki sloganımız; geçtiğimiz 5 yılı iyi özetlediğimizi düşünüyoruz. Bu hiç yanlış yapmadık demek değil, estağfurullah. Muhakkak eksiklerimiz, gücümüzün yetmediği durumlar olmuştur. Ancak iyi niyet, samimiyet ve gayretle, elimizden gelenin en iyisini yaptık ” dedi.

“BEN ÖLENE KADAR 58 BULVARDA İÇİM RAHAT, BAŞIM DİK YÜRÜMEK İSTİYORUM”

30 yıldır Zeytinburnu’nda yaşadığını belirten Başkan Arısoy, “Bu sokaklara daha dün çıkmadım. Yaptığımız işlerin doğru olduğunu biliyorum, görüyorum. Zeytinburnu artık daha güzel, bu doğru. Kadınlar, çocuklar, gençler, büyüklerimiz. Herkesin hayatına dokunduk, bu doğru. Algı, şov ve reklam işlerinden uzak durduk. Bu doğru. İşleri ehline teslim ettik. Bize oy veren, vermeyen gibi bir ayrım yapmadık. Asla kendimizi böyle bir duruma düşürmedik şükürler olsun. Yapacağımız işe inandıysak, bu doğrudur dediysek asla pes etmedik. Bahane değil çözüm ürettik. Bu güzel şehri her yönüyle, her rengiyle, her şeyiyle sahiplendik. Bunların hepsi doğru. Belki de en önemlisi. Hep söylüyorum. Bu makamlar, bu dünya gelip geçici. Ben ölene kadar 58 bulvarda içim rahat, başım dik yürümek istiyorum. Şimdi yeni bir dönemin eşiğindeyiz. Kentsel dönüşümde kırılacak yeni rekorlar var. Yapılacak yeni yollar, açılacak yeni mekanlar var. Derdini paylaşacağımız aileler, eğitimine destek olunacak evlatlarımız var” şeklinde konuştu.

BAŞKAN ARISOY’UN PROJELERİNDEN BAZILARI…

1-Zeytinburnu Devlet Hastanesi

2-Zeytinburnu Stadyumu

3-Zeytinburnu Seyir Terası

4-Kapalı Pazarlar

5-Otoparklar

6-Kentsel Dönüşüm

7-Bilgi Evleri

8-Aile Sağlığı Merkezleri

9-Yüzme Havuzları

10-Yeni Prestij Sokak ve Caddeler

11-Işıl Işıl Bir Zeytinburnu

12-Yeni Okullar ve Tekli Eğitim

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve zeytinburnuhaber.org sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.