SEYİTNİZAM KONAKLARI
ELİT YAPI

İstanbul Mardin Midyat Ortaca Derneği AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe’yi ziyaret etti

GÜNDEM 10.02.2022 - 20:07, Güncelleme: 10.02.2022 - 20:13
 

İstanbul Mardin Midyat Ortaca Derneği AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe’yi ziyaret etti

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, Mardinlileri makamında ağırladı. İstanbul Mardin Midyat Ortaca Derneği Başkanı Suphi Aslan Beraberinde Dernek Başkan Yrd. Tahir İş, Dernek Yönetim Kurulu üyesi aynı zamanda AK Parti Zeytinburnu İlçe Yönetim Kurulu üyesi Av. Gökhan Turgay, Dernek Yönetim Kurulu Üyeleri Faruk Deniz ve İslam Akyüz ile birlikte AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe’yi İstanbul İl Bakanlığında ziyaret ettiler.

Oldukça sıcak bir ortamda geçen ziyarette İstanbul Mardin Midyat Ortaca Derneği Başkanı Suphi Aslan İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe’ye Dernek ve faaliyetleri hakkında bilgi verdi. AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe İstanbul Midyat ortaca Derneğinin üye ve seçmen sayısını sordu. Mardinlilerin Zeytinburnu’nda seçmen olarak ilk sırada olduklarına vurgu yaptı.  Ziyarette kısa bir konuşma yapan AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, "AK Parti Kürtlerin de, Arapların da, Türklerin de en büyük partisidir. AK Parti hepimizin partisidir. Ülkemizin hem kendi içinde huzurun ve barışın sağlanması hem de dünyada adil bölüşümün ve huzurun sağlanması için gayret eden bir siyasi hareketiz. Kardeşliğimizin ve birlikteliğimizin bozulmamasının teminatı olarak bugüne kadar yaptığımız çalışmaları bundan sonra da gerçekleştireceğiz." dedi. İnsanların etnik kimlikleri, dilleri veya mezhebinden dolayı farklı muamelelere tabi tutulmasının 20 yıldır önüne geçtiklerini anlatan Kabaktepe, şunları söyledi: "Hem özgürlükler anlamında daha ileriye gideceğiz hem de hep birlikte Türkiye olma anlamında daha ileriye gideceğiz. Temel yaklaşımımız aynı yolda yürümektir. Benzer kılmak değil, birlikte olabilmek ve birlikte hareket edebilmektir. Ortak paydamız Türkiye'mizin refah, müreffeh, hür ve özgür ülke olma yolundaki sevdasının yürümesine devam etmesidir. Bir ülkenin kendisinin ilerletebilmesi hep birlikte hareket edebilmesine, kardeş olabilmesine bağlıdır. Zenginlik olarak farklılığı ve çeşitliliği kabul edip, onu aynı potada yoğurarak ileri götürmesine bağlıdır. Bunu 2002'de de, 2020'de de başardık, 2023'te de 2024'te de hep beraber başaracağız. Kim ne derse desin, yolumuzda yürümeye devam edeceğiz. Cumhurbaşkanımız, Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde Türkiye'yi büyütmeye, geliştirmeye devam edeceğiz. Tüm renk ve ırklarıyla herkesin birinci sınıf olduğu ülkeyi inşa ettik. Bunu daha ileriye taşıyacağız. “dedi.  İstanbul Mardin Midyat Ortaca Derneği Başkanı Suphi Aslan kendilerini oldukça sıcak karşılayan AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe’ye teşekkür etti. Gerçekten Başkanımız bizi çok sıcak karşıladı. Kendisi çok mütevazi ve sıcak kanlı. Derneğimiz hakkında çok detaylı bilgi aldı. Mardinlerin İstanbul ve Zeytinburnu’ndaki seçmen sayılarına dikkat çekti. Mardinlerin bugüne kadar AK Parti’ye verdiği destek dolayı teşekkür etti. Bizlerde hem dernek olarak hemşerilerimizin istek arzu ve sıkıntılarını başkanımızla paylaş imkânı bulduk. Gerçekten çok verimli bir ziyaret oldu. Kendisine tekrar misafirperverliğinden dolayı ayrıca teşekkür ediyorum dedi.  Ziyaret sonrası İstanbul Mardin Midyat Ortaca Derneği Başkanı Suphi Aslan, AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe'ye Mardin Midyat'a özel taştan yapılmış bir teşekkür plaketi takdim etti. Bu çok öel ziyaret toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.   
AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, Mardinlileri makamında ağırladı. İstanbul Mardin Midyat Ortaca Derneği Başkanı Suphi Aslan Beraberinde Dernek Başkan Yrd. Tahir İş, Dernek Yönetim Kurulu üyesi aynı zamanda AK Parti Zeytinburnu İlçe Yönetim Kurulu üyesi Av. Gökhan Turgay, Dernek Yönetim Kurulu Üyeleri Faruk Deniz ve İslam Akyüz ile birlikte AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe’yi İstanbul İl Bakanlığında ziyaret ettiler.

Oldukça sıcak bir ortamda geçen ziyarette İstanbul Mardin Midyat Ortaca Derneği Başkanı Suphi Aslan İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe’ye Dernek ve faaliyetleri hakkında bilgi verdi. AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe İstanbul Midyat ortaca Derneğinin üye ve seçmen sayısını sordu. Mardinlilerin Zeytinburnu’nda seçmen olarak ilk sırada olduklarına vurgu yaptı. 

Ziyarette kısa bir konuşma yapan AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, "AK Parti Kürtlerin de, Arapların da, Türklerin de en büyük partisidir. AK Parti hepimizin partisidir. Ülkemizin hem kendi içinde huzurun ve barışın sağlanması hem de dünyada adil bölüşümün ve huzurun sağlanması için gayret eden bir siyasi hareketiz. Kardeşliğimizin ve birlikteliğimizin bozulmamasının teminatı olarak bugüne kadar yaptığımız çalışmaları bundan sonra da gerçekleştireceğiz." dedi.

İnsanların etnik kimlikleri, dilleri veya mezhebinden dolayı farklı muamelelere tabi tutulmasının 20 yıldır önüne geçtiklerini anlatan Kabaktepe, şunları söyledi: "Hem özgürlükler anlamında daha ileriye gideceğiz hem de hep birlikte Türkiye olma anlamında daha ileriye gideceğiz. Temel yaklaşımımız aynı yolda yürümektir. Benzer kılmak değil, birlikte olabilmek ve birlikte hareket edebilmektir. Ortak paydamız Türkiye'mizin refah, müreffeh, hür ve özgür ülke olma yolundaki sevdasının yürümesine devam etmesidir. Bir ülkenin kendisinin ilerletebilmesi hep birlikte hareket edebilmesine, kardeş olabilmesine bağlıdır. Zenginlik olarak farklılığı ve çeşitliliği kabul edip, onu aynı potada yoğurarak ileri götürmesine bağlıdır. Bunu 2002'de de, 2020'de de başardık, 2023'te de 2024'te de hep beraber başaracağız. Kim ne derse desin, yolumuzda yürümeye devam edeceğiz. Cumhurbaşkanımız, Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde Türkiye'yi büyütmeye, geliştirmeye devam edeceğiz. Tüm renk ve ırklarıyla herkesin birinci sınıf olduğu ülkeyi inşa ettik. Bunu daha ileriye taşıyacağız. “dedi. 

İstanbul Mardin Midyat Ortaca Derneği Başkanı Suphi Aslan kendilerini oldukça sıcak karşılayan AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe’ye teşekkür etti. Gerçekten Başkanımız bizi çok sıcak karşıladı. Kendisi çok mütevazi ve sıcak kanlı. Derneğimiz hakkında çok detaylı bilgi aldı. Mardinlerin İstanbul ve Zeytinburnu’ndaki seçmen sayılarına dikkat çekti. Mardinlerin bugüne kadar AK Parti’ye verdiği destek dolayı teşekkür etti. Bizlerde hem dernek olarak hemşerilerimizin istek arzu ve sıkıntılarını başkanımızla paylaş imkânı bulduk. Gerçekten çok verimli bir ziyaret oldu. Kendisine tekrar misafirperverliğinden dolayı ayrıca teşekkür ediyorum dedi. 

Ziyaret sonrası İstanbul Mardin Midyat Ortaca Derneği Başkanı Suphi Aslan, AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe'ye Mardin Midyat'a özel taştan yapılmış bir teşekkür plaketi takdim etti. Bu çok öel ziyaret toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi. 

 

Habere ifade bırak !
Foto Galeride Aç
Fotoğraf albümüne giderek fotoğraf(lara) yorum yazabilir yada fotoğraf(ları) sosyal medyada paylaşabilirsiniz.
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve zeytinburnuhaber.org sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.