Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
() - | Haber Girişi: 03.05.2015 - 10:43, Güncelleme: 03.05.2015 - 10:43

İş Aş Haydar Baş Zeytinburnu'nda

 

İş Aş Haydar Baş Zeytinburnu'nda

BTP Lideri Haydar Baş, "Bu kadar servetin içinde 5 bin TL asgari ücreti veremiyorsun! Demek sen körsün, sağırsın. Milleti duymuyorsun. Gerekirse 10 bin TL veririm." dedi.
Haydar Baş, "Ne demek ya, bu kadar servetin içinde 5 bin TL asgari ücreti veremiyorsun! Demek sen körsün, sağırsın, milleti duymuyorsun, milletin karnı aç, açlıktan ikindide yatağına giriyor. Sevgili arkadaşlar hiç kimse kuşku duymasın. Ben gerekirse bunu 10 bin TL vallahi de veririm billahi de veririm. At sahibine göre kişner." diye konuştu. "CUMHURBAŞKANI MADEM SİYASETE ATILDI ÇIKSIN KARŞIMA" Baş, "Sayın Başbakan asgari ücret 5.000 TL olarak verilmez diyor, Sayın Cumhurbaşkanı da verilirse olmaz diyor. Sayın Cumhurbaşkanı madem siyasete atıldı, gelsin benimle er meydanında tartışalım onunla, bu verilir mi verilmez mi? Sen bu yeralltı kaynaklarını yabancılara peşkes çekersen Türk milletine tabi birşey kalmaz." ifadelerini kullandı. "MADENLER BİZE 1500 SENE YETER" Asgari ücretin kendi dönemlerinde 5.000 TL olacağı sözünü veren Prof. Dr. Haydar Baş ilk kaynak olarak 3 katrilyon değerindeki madenleri gösterdi ve şöyle konuştu: "Biz yılda 2 trilyon dolarlık bu madenleri işlettiğimizde kaç yıl yetiyor Türkiye'ye biliyor musunuz? Tam 1.500 sene bu yeraltı kaynağı bize yetiyor. Adamlar Allah'tan korkmuyor, 5 bin TL'yi çok görüyor, 5 bin TL'den ne olur?" 5 BİN TL ASGARİ ÜCRETİN MATEMATİK HESABI Türkiye'deki işçi ve memur sayısı üzerinden bir hesap yapan BTP genel başkanı matematiksel olarak 5 bin TL asgari ücreti nasıl vereceklerini izah etti: "Kaç tane işçi var Türkiye'de? 7 milyon işçi var. Kaç memur var? 3,5 milyon memur var. Bu vatandaşlarımıza asgari ücret verdiğin zaman 550 milyar TL eder. Ben sana ne diyorum? 1 yılda biz yeraltı kaynağımızın 2 trilyon dolarını devreye koyduğumuz zaman 5,5 TL trilyon TL eder. Yeminle konuşuyorum, arkadaşlarımın hafsalası alsa, gelsinler bunu matematik olarak ortaya koyalım." İKTİDARA SEN KÖRSÜN, SAĞIRSIN ELEŞTİRİSİ 5 bin TL asgari ücret verilemez eleştirilerine sert tepki gösteren Prof. Dr. Haydar Baş, "Ne demek ya, bu kadar servetin içinde 5 bin TL asgari ücreti veremiyorsun! Demek sen körsün, sağırsın, milleti duymuyorsun, milletin karnı aç, açlıktan ikindide yatağına giriyor. Sevgili arkadaşlar hiç kimse kuşku duymasın. Ben gerekirse bunu 10 bin TL vallahi de veririm billahi de veririm. At sahibine göre kişner." diye konuştu. ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL
BTP Lideri Haydar Baş, "Bu kadar servetin içinde 5 bin TL asgari ücreti veremiyorsun! Demek sen körsün, sağırsın. Milleti duymuyorsun. Gerekirse 10 bin TL veririm." dedi.

Haydar Baş, "Ne demek ya, bu kadar servetin içinde 5 bin TL asgari ücreti veremiyorsun! Demek sen körsün, sağırsın, milleti duymuyorsun, milletin karnı aç, açlıktan ikindide yatağına giriyor. Sevgili arkadaşlar hiç kimse kuşku duymasın. Ben gerekirse bunu 10 bin TL vallahi de veririm billahi de veririm. At sahibine göre kişner." diye konuştu.

"CUMHURBAŞKANI MADEM SİYASETE ATILDI ÇIKSIN KARŞIMA"

Baş, "Sayın Başbakan asgari ücret 5.000 TL olarak verilmez diyor, Sayın Cumhurbaşkanı da verilirse olmaz diyor. Sayın Cumhurbaşkanı madem siyasete atıldı, gelsin benimle er meydanında tartışalım onunla, bu verilir mi verilmez mi? Sen bu yeralltı kaynaklarını yabancılara peşkes çekersen Türk milletine tabi birşey kalmaz." ifadelerini kullandı.

"MADENLER BİZE 1500 SENE YETER"

Asgari ücretin kendi dönemlerinde 5.000 TL olacağı sözünü veren Prof. Dr. Haydar Baş ilk kaynak olarak 3 katrilyon değerindeki madenleri gösterdi ve şöyle konuştu: "Biz yılda 2 trilyon dolarlık bu madenleri işlettiğimizde kaç yıl yetiyor Türkiye'ye biliyor musunuz? Tam 1.500 sene bu yeraltı kaynağı bize yetiyor. Adamlar Allah'tan korkmuyor, 5 bin TL'yi çok görüyor, 5 bin TL'den ne olur?"

5 BİN TL ASGARİ ÜCRETİN MATEMATİK HESABI

Türkiye'deki işçi ve memur sayısı üzerinden bir hesap yapan BTP genel başkanı matematiksel olarak 5 bin TL asgari ücreti nasıl vereceklerini izah etti: "Kaç tane işçi var Türkiye'de? 7 milyon işçi var. Kaç memur var? 3,5 milyon memur var. Bu vatandaşlarımıza asgari ücret verdiğin zaman 550 milyar TL eder. Ben sana ne diyorum? 1 yılda biz yeraltı kaynağımızın 2 trilyon dolarını devreye koyduğumuz zaman 5,5 TL trilyon TL eder. Yeminle konuşuyorum, arkadaşlarımın hafsalası alsa, gelsinler bunu matematik olarak ortaya koyalım."

İKTİDARA SEN KÖRSÜN, SAĞIRSIN ELEŞTİRİSİ

5 bin TL asgari ücret verilemez eleştirilerine sert tepki gösteren Prof. Dr. Haydar Baş, "Ne demek ya, bu kadar servetin içinde 5 bin TL asgari ücreti veremiyorsun! Demek sen körsün, sağırsın, milleti duymuyorsun, milletin karnı aç, açlıktan ikindide yatağına giriyor. Sevgili arkadaşlar hiç kimse kuşku duymasın. Ben gerekirse bunu 10 bin TL vallahi de veririm billahi de veririm. At sahibine göre kişner." diye konuştu.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve zeytinburnuhaber.org sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.