Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Haber Girişi: 13.07.2021 - 22:33, Güncelleme: 13.07.2021 - 22:44

Çankırılı Sanayici İş adamları Arif Şengül Başkanlığında toplandı

 

Çankırılı Sanayici İş adamları Arif Şengül Başkanlığında toplandı

İstanbul Çankırı Sanayici ve İş adamları Derneği Olağan Genel Kurul ve pandemi sonrası ilk yüz yüze toplantısını akşam yemeği eşliğinde ilçemizin elit mekânlarından biri olan Merkezefendi Dervişan Sofrasında yaptı.
İstanbul Zeytinburnu’nda 2008 Yılında Çankırı’nın önemli simlerinden biri olan iş adamı siyasetçi Ahmet Dildar tarafından kurulan İstanbul Çankırı Sanayici ve İşadamları Derneği olağan genel kurulunu Pandemi döneminde yaptı. Derneği Kuran ve 10 Yıl boyunca Başkanlığını yürüten Ahmet Dildar görevi ilçemizin başarılı işadamlarından Arif Şengül’e devretti.  Aynı zamanda Zeytinburnu Dernekler Federasyonu’nun da Başkan Vekili olan Arif Şengül İstanbul Çankırı Sanayici ve İşadamları Derneğinde yeni yönetimini de belirledi. Arif Şengül Başkanlığında Başkan Vekili Ethem Gürkan, Başkan Yardımcısı Sait Yiğit, Başkan Yardımcısı Abdullah Şengül, Sekreter Telat Coşar, Muhasip Şahin Demirtaş, Yönetim Kurulu Üyeleri: Erhan Şahin, Hüseyin Akpınar, Yaşar Yukarıkozan,  Ali Kaan Şengül, Mustafa Kurşunoğlu, Yunus Küçük, Sezgin Danacı, Hüseyin Demir Muharrem Cankıran, Mustafa Özdemir, Reşat Akpınar yeni yönetimde görev aldı. Yüz yüze yapılan ilk yönetim kurulunun ana gündem maddesi derneğin yeni yol haritasıydı. Başkan Arif Şengül Derneğin kuran ve 10 Yıl boyunca Başkanlığını yapan Ahmet Dildar Başkana hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek sözlerine başladı. Başkan Şengül konuşmasına şöyle devam etti. Yeni yönetimle yeni bir yola çıkıyoruz. Bana güvenip görev verdiğiniz için teşekkür ediyorum. İlk iş olarak inşallah Derneğimizi çok güzel ferah bir mekana kavuşturacağız. Görüşmelerimiz devam ediyor. Bunun yanında geçen yıl iptal olan Yöresel Günler bu yıl yapılacak. Her yıl olduğu gibi bu yılda inşallah Çankırı’mız orada en güzel şeklide temsil edeceğiz. Siz Yönetim Kurulu arkadaşlarımızın bir kültür gezisi önerisi vardı. Onunda planlamasını yapıyoruz inşallah Doğu ve Güneydoğu Anadolu’ya çok güzel bir gezi yapacağız. Her yıl olduğu gibi bu yıl yine Çankırı gezimiz olacak. Bu toplantılarımızı bundan sonra her ay düzenli olarak bu şeklide yapacağız dedi.  Derneğin Başkan Vekili Ethem Gürkan ise önce Zeytinburnu’ndan başlayarak Tüm ilçelerimizin işadamlarına ulaşalım ve onları derneğin çatısı altına alalım. Temsil noktamızı genişletelim ve daha geniş kitlelere ulaşmamamızı sağlayacak dedi. Başkan Yardımcısı Sait Yiğit ise Derneğimizin adı İstanbul Çankırı Sanayici ve İşadamları Derneği Zeytinburnu’nda güçlü bir yapılanmanın ardından Ethem beyi önerisini İstanbul geneline yaymamız gerekiyor dedi.  Toplantının sonunda ise Başkan Arif Şengül birlik ve beraberlik mesajı verdi. Biz güçlü olursak, tek yumruk halinde hareket edersen Çankırıların Zeytinburnu’ndan başlayarak İstanbul’da sesleri gür çıkar ve temsil noktasında hak ettiğimiz yerde oluruz dedi.  ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL    
İstanbul Çankırı Sanayici ve İş adamları Derneği Olağan Genel Kurul ve pandemi sonrası ilk yüz yüze toplantısını akşam yemeği eşliğinde ilçemizin elit mekânlarından biri olan Merkezefendi Dervişan Sofrasında yaptı.

İstanbul Zeytinburnu’nda 2008 Yılında Çankırı’nın önemli simlerinden biri olan iş adamı siyasetçi Ahmet Dildar tarafından kurulan İstanbul Çankırı Sanayici ve İşadamları Derneği olağan genel kurulunu Pandemi döneminde yaptı. Derneği Kuran ve 10 Yıl boyunca Başkanlığını yürüten Ahmet Dildar görevi ilçemizin başarılı işadamlarından Arif Şengül’e devretti. 

Aynı zamanda Zeytinburnu Dernekler Federasyonu’nun da Başkan Vekili olan Arif Şengül İstanbul Çankırı Sanayici ve İşadamları Derneğinde yeni yönetimini de belirledi. Arif Şengül Başkanlığında Başkan Vekili Ethem Gürkan, Başkan Yardımcısı Sait Yiğit, Başkan Yardımcısı Abdullah Şengül, Sekreter Telat Coşar, Muhasip Şahin Demirtaş, Yönetim Kurulu Üyeleri: Erhan Şahin, Hüseyin Akpınar, Yaşar Yukarıkozan,  Ali Kaan Şengül, Mustafa Kurşunoğlu, Yunus Küçük, Sezgin Danacı, Hüseyin Demir Muharrem Cankıran, Mustafa Özdemir, Reşat Akpınar yeni yönetimde görev aldı.

Yüz yüze yapılan ilk yönetim kurulunun ana gündem maddesi derneğin yeni yol haritasıydı. Başkan Arif Şengül Derneğin kuran ve 10 Yıl boyunca Başkanlığını yapan Ahmet Dildar Başkana hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek sözlerine başladı. Başkan Şengül konuşmasına şöyle devam etti. Yeni yönetimle yeni bir yola çıkıyoruz. Bana güvenip görev verdiğiniz için teşekkür ediyorum. İlk iş olarak inşallah Derneğimizi çok güzel ferah bir mekana kavuşturacağız. Görüşmelerimiz devam ediyor. Bunun yanında geçen yıl iptal olan Yöresel Günler bu yıl yapılacak. Her yıl olduğu gibi bu yılda inşallah Çankırı’mız orada en güzel şeklide temsil edeceğiz. Siz Yönetim Kurulu arkadaşlarımızın bir kültür gezisi önerisi vardı. Onunda planlamasını yapıyoruz inşallah Doğu ve Güneydoğu Anadolu’ya çok güzel bir gezi yapacağız. Her yıl olduğu gibi bu yıl yine Çankırı gezimiz olacak. Bu toplantılarımızı bundan sonra her ay düzenli olarak bu şeklide yapacağız dedi. 

Derneğin Başkan Vekili Ethem Gürkan ise önce Zeytinburnu’ndan başlayarak Tüm ilçelerimizin işadamlarına ulaşalım ve onları derneğin çatısı altına alalım. Temsil noktamızı genişletelim ve daha geniş kitlelere ulaşmamamızı sağlayacak dedi. Başkan Yardımcısı Sait Yiğit ise Derneğimizin adı İstanbul Çankırı Sanayici ve İşadamları Derneği Zeytinburnu’nda güçlü bir yapılanmanın ardından Ethem beyi önerisini İstanbul geneline yaymamız gerekiyor dedi. 

Toplantının sonunda ise Başkan Arif Şengül birlik ve beraberlik mesajı verdi. Biz güçlü olursak, tek yumruk halinde hareket edersen Çankırıların Zeytinburnu’ndan başlayarak İstanbul’da sesleri gür çıkar ve temsil noktasında hak ettiğimiz yerde oluruz dedi. 

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL

 

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve zeytinburnuhaber.org sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.