SEYİTNİZAM KONAKLARI
ELİT YAPI

Ayhan Balcı Türk Kızılay Zeytinburnu Şubesinin yeniden Başkanı seçildi

GÜNDEM 21.02.2022 - 14:56, Güncelleme: 21.02.2022 - 14:56
 

Ayhan Balcı Türk Kızılay Zeytinburnu Şubesinin yeniden Başkanı seçildi

Türk Kızılay Zeytinburnu Şubesi 21. Olağan Genel Kurulunu yaptı. Tek liste halinde yapılan seçimde Başkan Ayhan Balcı’nın listesi eksiksiz olarak seçimi kazandı.

Kızılay Zeytinburnu Şubesi Genel Kurulu yapıldı. Zeytinburnu Kazlıçeşme Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen genel kurul toplantısına siyasiler, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve Kızılay camiası yoğun ilgi gösterdi. Kızılay Zeytinburnu Şube Başkanı Ayhan Balcı’nın açılış konuşmasıyla başlayan genel kurulun Divan Başkanlığını İlyaz Saka yaptı. Genel Kurula katılan Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy, Kaymakam Zekeriyya Güney ve Kızılay İstanbul Merkez Şube Başkanı Kadem Ekşi ile Kızılay Genel Başkan Vekili İsmail Hakkı Turunç birer konuşma yaptılar.  Açılış konuşmasından sonra söz alan Kızılay İstanbul Merkez Şube Başkanı Kadem Ekşi Kızılay’ın İstanbul’da yaptığı faaliyetleri anlattı. Binlerce aileye ayni ve nakdi yardım yaptıklarını belirten Ekşi seçimin hayırlı olmasını diledi. Daha sonra söz alan Kızılay Genel Başkan Vekili İsmail Hakkı Turunç da dünyada yaptıkları hizmetleri anlattığı konuşmasında duygulu anlar yaşadı. Ortadoğu’dan Uzakdoğu’ya, Balkanlar’dan Afrikaya uzanan hizmet ağını anlatan Turunç yaşadığı ilginç anıları aktardı.  Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy,  Kızılaya tahsis edilen ve Demirciler sitesi içinde yapılacak olan Kızılay Lojistik Merkezi ile ilgili bilgi verdi. Arısoy, ‘Kızılay’ın her zaman yanında olacağını belirten Arısoy biz Doğal ve Onursal Başkanı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın emirleri doğrultusunda bütün imkanlarımızla Kızılay’ın yanında olacağız.’ dedi. Daha sonra söz alan Zeytinburnu Kaymakamı Zekeriya Güney de yaptığı kısa konuşmada Kıızlay Zeytinburnu şubesinin çalışmalarını takdir ettiğini ve Vefa grubuyla yapılan çalışmaları yakinen bildiğini ve her zaman destek olduklarını belirtti.Daha sonra seçim için startı veren Divan Başkanı İlyaz Saka, faaliyet ve denetleme raporlarının okunmasını ve oylanmasını talep etti.Faaliyet raporunu okuyan Faruk Koç bütçeyi ve tahmini bütçeyi oylamaya sundu. Oy çokluğu ile geçen faaliyet ve denetleme raporları sonrası seçime geçildi. Tek liste halinde yapılan seçimde Başkan Ayhan Balcı’nın listesi eksiksiz olarak seçimi kazandı. Kızılay Zeytinburnu İlçe Yeni Yönetim Kurulu Üye Listesi şu isimlerden oluştu: Şube yönetim kurulu Asil: 1- Ayhan BALCI, Faruk KOÇ, Mehmet Ekşi, Mehmet Zeki Menteşe, Metin Büke, Orhan Şengül, Fikret Tuncer, Celal Altuğ, Cevdet Şeker, Ömer Baş, Muhammet Kaan EKŞİ  Şube Yönetim Kurulu Yedek: 1-Osman İslam, Bülent Salman, 3- Yusuf yılmaz , 4- Hüseyin Avni Dilmaç , 5- Yusuf Kaçmaz 6- Engin İlbaylı , 7- Şermin yüksel , 8- Yılmaz Ergül , 9- Fatma Özdemir Çelenk , 10- Mehmet Menteş , 11-Abdulkadir kaval  Şube denetçisi Asil – İLYAZ SAKA    Şube denetçisi yedek – Oğuzhan Berk Biberoğlu, Genel Merkez Genel Kurulu Asil Delegeleri:1-Ayhan balcı , 2-Faruk Koç, 3-Mehmet Ekşi , Genel Merkez Genel Kurulu yedek Delegeleri  1-Orhan ŞENGÜL, 2-Celal Altuğ , 3-Ali İhsan Öner
Türk Kızılay Zeytinburnu Şubesi 21. Olağan Genel Kurulunu yaptı. Tek liste halinde yapılan seçimde Başkan Ayhan Balcı’nın listesi eksiksiz olarak seçimi kazandı.

Kızılay Zeytinburnu Şubesi Genel Kurulu yapıldı. Zeytinburnu Kazlıçeşme Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen genel kurul toplantısına siyasiler, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve Kızılay camiası yoğun ilgi gösterdi. Kızılay Zeytinburnu Şube Başkanı Ayhan Balcı’nın açılış konuşmasıyla başlayan genel kurulun Divan Başkanlığını İlyaz Saka yaptı. Genel Kurula katılan Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy, Kaymakam Zekeriyya Güney ve Kızılay İstanbul Merkez Şube Başkanı Kadem Ekşi ile Kızılay Genel Başkan Vekili İsmail Hakkı Turunç birer konuşma yaptılar. 

Açılış konuşmasından sonra söz alan Kızılay İstanbul Merkez Şube Başkanı Kadem Ekşi Kızılay’ın İstanbul’da yaptığı faaliyetleri anlattı. Binlerce aileye ayni ve nakdi yardım yaptıklarını belirten Ekşi seçimin hayırlı olmasını diledi. Daha sonra söz alan Kızılay Genel Başkan Vekili İsmail Hakkı Turunç da dünyada yaptıkları hizmetleri anlattığı konuşmasında duygulu anlar yaşadı. Ortadoğu’dan Uzakdoğu’ya, Balkanlar’dan Afrikaya uzanan hizmet ağını anlatan Turunç yaşadığı ilginç anıları aktardı. 

Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy,  Kızılaya tahsis edilen ve Demirciler sitesi içinde yapılacak olan Kızılay Lojistik Merkezi ile ilgili bilgi verdi. Arısoy, ‘Kızılay’ın her zaman yanında olacağını belirten Arısoy biz Doğal ve Onursal Başkanı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın emirleri doğrultusunda bütün imkanlarımızla Kızılay’ın yanında olacağız.’ dedi.

Daha sonra söz alan Zeytinburnu Kaymakamı Zekeriya Güney de yaptığı kısa konuşmada Kıızlay Zeytinburnu şubesinin çalışmalarını takdir ettiğini ve Vefa grubuyla yapılan çalışmaları yakinen bildiğini ve her zaman destek olduklarını belirtti.Daha sonra seçim için startı veren Divan Başkanı İlyaz Saka, faaliyet ve denetleme raporlarının okunmasını ve oylanmasını talep etti.Faaliyet raporunu okuyan Faruk Koç bütçeyi ve tahmini bütçeyi oylamaya sundu. Oy çokluğu ile geçen faaliyet ve denetleme raporları sonrası seçime geçildi. Tek liste halinde yapılan seçimde Başkan Ayhan Balcı’nın listesi eksiksiz olarak seçimi kazandı.

Kızılay Zeytinburnu İlçe Yeni Yönetim Kurulu Üye Listesi şu isimlerden oluştu: Şube yönetim kurulu Asil: 1- Ayhan BALCI, Faruk KOÇ, Mehmet Ekşi, Mehmet Zeki Menteşe, Metin Büke, Orhan Şengül, Fikret Tuncer, Celal Altuğ, Cevdet Şeker, Ömer Baş, Muhammet Kaan EKŞİ 

Şube Yönetim Kurulu Yedek: 1-Osman İslam, Bülent Salman, 3- Yusuf yılmaz , 4- Hüseyin Avni Dilmaç , 5- Yusuf Kaçmaz 6- Engin İlbaylı , 7- Şermin yüksel , 8- Yılmaz Ergül , 9- Fatma Özdemir Çelenk , 10- Mehmet Menteş , 11-Abdulkadir kaval 

Şube denetçisi Asil – İLYAZ SAKA    Şube denetçisi yedek – Oğuzhan Berk Biberoğlu, Genel Merkez Genel Kurulu Asil Delegeleri:1-Ayhan balcı , 2-Faruk Koç, 3-Mehmet Ekşi , Genel Merkez Genel Kurulu yedek Delegeleri  1-Orhan ŞENGÜL, 2-Celal Altuğ , 3-Ali İhsan Öner

Habere ifade bırak !
Habere Ek Video
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve zeytinburnuhaber.org sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.