Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Haber Girişi: 05.06.2021 - 17:57, Güncelleme: 06.06.2021 - 16:45

Midyat Ortaca Heştrek Derneğinin genel kurul ilanı

 

Midyat Ortaca Heştrek Derneğinin genel kurul ilanı

İstanbul Midyat Ortaca Heştrek Derneğinin olağan genel kurulu yönetim kurulunun aldığı karar gereği bu ilana göre yapılacaktır. Tüm üyelere duyurulur..
İstanbul Midyat Ortaca Heştrek Derneğinin olağan genel kurul toplantısı 19.06. 2021 Cumartesi Günü Saat. 14:00’da Yeşiltepe Mahallesi 53 Sokak No:51 Kat.2 Zeytinburnu Adresindeki Dernek Binasında aşağıda belirtilen gündeme göre yapılacaktır. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde ikinci toplantı salt çoğunluğa bakılmaksızın 26 Haziran 2021 Cumartesi günü aynı gündeme göre, aynı saat ve aynı adreste yapılacaktır. Tüm üyelerimize duyurulur. GÜNDEM 1- Açılış ve yoklama. 2- Kongreyi yönetecek divan başkalığının seçimi 3- Saygı duruşu ve İstiklal Marşı 4- Faaliyet ve Denetleme Raporlarının okunması, görüşülmesi ve ayrı ayrı ibrası. 5- Bütçe Raporu’nun okunması, görüşülmesi ve ibrası. 6- Tahmini Bütçe Raporu’nun okunması, görüşülmesi ve ibrası 7- Yeni Yönetim Kurulları’nın seçilmesi 8-Dilek ve Temenniler 9- Kapanış MİDYAT ORTACA HEŞTREK DERNEĞİ ADINA BAŞKAN SUPHİ ASLAN  
İstanbul Midyat Ortaca Heştrek Derneğinin olağan genel kurulu yönetim kurulunun aldığı karar gereği bu ilana göre yapılacaktır. Tüm üyelere duyurulur..

İstanbul Midyat Ortaca Heştrek Derneğinin olağan genel kurul toplantısı 19.06. 2021 Cumartesi Günü Saat. 14:00’da Yeşiltepe Mahallesi 53 Sokak No:51 Kat.2 Zeytinburnu Adresindeki Dernek Binasında aşağıda belirtilen gündeme göre yapılacaktır. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde ikinci toplantı salt çoğunluğa bakılmaksızın 26 Haziran 2021 Cumartesi günü aynı gündeme göre, aynı saat ve aynı adreste yapılacaktır. Tüm üyelerimize duyurulur.

GÜNDEM

1- Açılış ve yoklama.
2- Kongreyi yönetecek divan başkalığının seçimi
3- Saygı duruşu ve İstiklal Marşı
4- Faaliyet ve Denetleme Raporlarının okunması, görüşülmesi ve ayrı ayrı ibrası.
5- Bütçe Raporu’nun okunması, görüşülmesi ve ibrası.
6- Tahmini Bütçe Raporu’nun okunması, görüşülmesi ve ibrası
7- Yeni Yönetim Kurulları’nın seçilmesi
8-Dilek ve Temenniler
9- Kapanış

MİDYAT ORTACA HEŞTREK DERNEĞİ ADINA BAŞKAN SUPHİ ASLAN

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.