Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Haber Girişi: 19.08.2020 - 19:51, Güncelleme: 19.08.2020 - 19:51

Kaymakam Güney’den Afet ve Acil Durum Yönetim Merkezi’ne Ziyaret

 

Kaymakam Güney’den Afet ve Acil Durum Yönetim Merkezi’ne Ziyaret

Göreve yeni atanan Zeytinburnu Kaymakamı Zekeriya Güney, Zeytinburnu Afet ve Acil Durum Yönetim Merkezi’nin 17 Ağustos Depremi’nin 21’inci yıl dönümü nedeniyle düzenlediği bilgilendirme toplantısına katıldı.
Zeytinburnu’nda göreve yeni başlayan Kaymakam Zekeriya Güney’in ilçedeki kurum ziyaretleri devam ediyor. 17 Ağustos Depremi'nin 21’inci yıl dönümünde Zeytinburnu Afet ve Acil Durum Yönetim Merkezi’nin düzenlediği bilgilendirme toplantısına katılan Kaymakam Güney’e, merkezin yürüttüğü afet yönetim planı ile ilgili kapsamlı bir çalışma sunuldu. Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy’un da hazır bulunduğu toplantıya; İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Kızılay ve Zeytinburnu Belediyesi Sosyal Hizmetler Müdürlüğü yetkilileri de katıldı. Toplantıda; daha güvenli bir Zeytinburnu için yürütülen bilinçlendirme çalışmaları, kurumların afet kültürüne adaptasyonu ve afet durumunda ekiplerin sahadaki çalışma planı hakkında detaylı bilgiler verildi. Yaklaşık 3 ay önce faaliyetlere başlayan Zeytinburnu Afet ve Acil Durum Yönetim Merkezi, hâlihazırda ilçeler bazında ilk Afet ve Acil Durum Yönetim merkezi olarak çalışmalarını sürdürüyor. ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ
Göreve yeni atanan Zeytinburnu Kaymakamı Zekeriya Güney, Zeytinburnu Afet ve Acil Durum Yönetim Merkezi’nin 17 Ağustos Depremi’nin 21’inci yıl dönümü nedeniyle düzenlediği bilgilendirme toplantısına katıldı.

Zeytinburnu’nda göreve yeni başlayan Kaymakam Zekeriya Güney’in ilçedeki kurum ziyaretleri devam ediyor. 17 Ağustos Depremi'nin 21’inci yıl dönümünde Zeytinburnu Afet ve Acil Durum Yönetim Merkezi’nin düzenlediği bilgilendirme toplantısına katılan Kaymakam Güney’e, merkezin yürüttüğü afet yönetim planı ile ilgili kapsamlı bir çalışma sunuldu. Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy’un da hazır bulunduğu toplantıya; İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Kızılay ve Zeytinburnu Belediyesi Sosyal Hizmetler Müdürlüğü yetkilileri de katıldı. Toplantıda; daha güvenli bir Zeytinburnu için yürütülen bilinçlendirme çalışmaları, kurumların afet kültürüne adaptasyonu ve afet durumunda ekiplerin sahadaki çalışma planı hakkında detaylı bilgiler verildi. Yaklaşık 3 ay önce faaliyetlere başlayan Zeytinburnu Afet ve Acil Durum Yönetim Merkezi, hâlihazırda ilçeler bazında ilk Afet ve Acil Durum Yönetim merkezi olarak çalışmalarını sürdürüyor.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.