Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Haber Girişi: 11.04.2018 - 10:07, Güncelleme: 11.04.2018 - 10:07

Yenidoğan'da silah üretimi yapılan depoya baskın

 

Yenidoğan'da silah üretimi yapılan depoya baskın

Zeytinburnu Yenidoğan Mahallesinde yasa dışı silah üretimi yapılan depoya yapılan operasyonda çok sayıda silah parçası ve mühimmat ele geçirildi.
Zeytinburnu Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şube ekipleri, alınan ihbar üzerine dün Yenidoğan Mahallesindeki bir depoya operasyon düzenledi. Baskın yapılan depoda 4 tabanca, namlusu bulunmayan 2 tabanca, 1 av tüfeği, 1 kuru sıkı tabanca, 1 adet silah lazeri, 17 adet tabanca sürgüsü, 48 adet tabanca kabza kapağı, 154 adet tabanca şarjörü, 795 adet tabanca fişeği, 53 adet tabanca yayı, 1 adet doldur-boşalt yapılan kazan, tabanca imalatında kullanılan matkap, kaynak makinesi, torna aleti ile tetik, horoz ve kilitleme pimi ele geçirdi. Zanlıların kuru sıkı silahlara ekledikleri bir mekanizmayla gerçeğe dönüştürdükleri öğrenildi. Silah ve malzemelere el koyan polis, daha önce hakkında açılan bir soruşturma kapsamında aranan T.B. ve A.S. adlı 2 şüpheli gözaltına alındı. Gözaltına alınan zanlılar, sorgulanmak üzere İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü. Zeytinburnu'nda düzenlenen operasyonunun, 23 Ocak'ta Fatih'te bir ev ve atölye olarak kullanılan bir depoda kurusıkı tabancadan dönüştürülen 182 adet silahın ele geçirildiği operasyonun devamı olduğu öğrenildi. ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ
Zeytinburnu Yenidoğan Mahallesinde yasa dışı silah üretimi yapılan depoya yapılan operasyonda çok sayıda silah parçası ve mühimmat ele geçirildi.

Zeytinburnu Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şube ekipleri, alınan ihbar üzerine dün Yenidoğan Mahallesindeki bir depoya operasyon düzenledi. Baskın yapılan depoda 4 tabanca, namlusu bulunmayan 2 tabanca, 1 av tüfeği, 1 kuru sıkı tabanca, 1 adet silah lazeri, 17 adet tabanca sürgüsü, 48 adet tabanca kabza kapağı, 154 adet tabanca şarjörü, 795 adet tabanca fişeği, 53 adet tabanca yayı, 1 adet doldur-boşalt yapılan kazan, tabanca imalatında kullanılan matkap, kaynak makinesi, torna aleti ile tetik, horoz ve kilitleme pimi ele geçirdi. Zanlıların kuru sıkı silahlara ekledikleri bir mekanizmayla gerçeğe dönüştürdükleri öğrenildi. Silah ve malzemelere el koyan polis, daha önce hakkında açılan bir soruşturma kapsamında aranan T.B. ve A.S. adlı 2 şüpheli gözaltına alındı.

Gözaltına alınan zanlılar, sorgulanmak üzere İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü. Zeytinburnu'nda düzenlenen operasyonunun, 23 Ocak'ta Fatih'te bir ev ve atölye olarak kullanılan bir depoda kurusıkı tabancadan dönüştürülen 182 adet silahın ele geçirildiği operasyonun devamı olduğu öğrenildi.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.