Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Haber Girişi: 30.06.2015 - 12:16, Güncelleme: 30.06.2015 - 12:16

Zeytinburnu Belediyesi İhtiyaç Sahiplerini Unutmadı

 

Zeytinburnu Belediyesi İhtiyaç Sahiplerini Unutmadı

Zeytinburnu Belediyesi, yardıma muhtaç 3 bin 700 aileye erzak dağıttı. Bir Yılda yaklaşık 7 bin kumanya dağıtan belediye, Ramazan ayında 600 hanenin kapısını çaldı.
Yardıma muhtaç, gelir durumu düşük ailelere her ay gerçekleştirdiği erzak yardımıyla destek veren Zeytinburnu Belediyesi’ne bağlı Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, ramazan ayında kapısını çalan hiçbir vatandaşı geri çevirmedi. Bulgur, pirinç, ayçiçeği yağı, salça, zeytin, çay, toz şeker, kırmızı mercimek, kuru fasulye, nohut, makarna, beyaz peynir, un, tuz ve helva gibi temel ihtiyaç gıdalarından oluşan kumanya, toplam 15 kalem üründen oluştu. Bir yıl içinde yaklaşık 7 bin koli dağıtan belediye, 6 ayda 3 bin 700 vatandaşa ulaştı. Ramazanın gelişiyle erzak dağıtımına hız veren Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, gelen her başvuruyu anında değerlendirip, tespit ettiğini belirtti. Ramazan’ın dışında da her ay erzak dağıtıldığını dile getiren Sosyal Yardım İşleri Müdürü Sami Ünlü, “Erzak yardımımız, sadece Ramazan ayına özel olmayıp, her ay düzenli olarak yapılmaktadır. Bunun için yardıma muhtaç vatandaşların, Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’ne başvuru yapmaları yeterlidir.”dedi.
Zeytinburnu Belediyesi, yardıma muhtaç 3 bin 700 aileye erzak dağıttı. Bir Yılda yaklaşık 7 bin kumanya dağıtan belediye, Ramazan ayında 600 hanenin kapısını çaldı.

Yardıma muhtaç, gelir durumu düşük ailelere her ay gerçekleştirdiği erzak yardımıyla destek veren Zeytinburnu Belediyesi’ne bağlı Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, ramazan ayında kapısını çalan hiçbir vatandaşı geri çevirmedi. Bulgur, pirinç, ayçiçeği yağı, salça, zeytin, çay, toz şeker, kırmızı mercimek, kuru fasulye, nohut, makarna, beyaz peynir, un, tuz ve helva gibi temel ihtiyaç gıdalarından oluşan kumanya, toplam 15 kalem üründen oluştu.

Bir yıl içinde yaklaşık 7 bin koli dağıtan belediye, 6 ayda 3 bin 700 vatandaşa ulaştı. Ramazanın gelişiyle erzak dağıtımına hız veren Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, gelen her başvuruyu anında değerlendirip, tespit ettiğini belirtti. Ramazan’ın dışında da her ay erzak dağıtıldığını dile getiren Sosyal Yardım İşleri Müdürü Sami Ünlü, “Erzak yardımımız, sadece Ramazan ayına özel olmayıp, her ay düzenli olarak yapılmaktadır. Bunun için yardıma muhtaç vatandaşların, Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’ne başvuru yapmaları yeterlidir.”dedi.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.