Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Haber Girişi: 27.08.2011 - 13:17, Güncelleme: 27.08.2011 - 13:17

Amatörlerimizin grupları belli oldu

 

Amatörlerimizin grupları belli oldu

Bu sezon gruplarında ilk sırayı alan toplam 18 takım Süper Amatör Lig'e yükselecek.
Gruplarında son iki sırayı alacak toplam 36 takım 2. Amatör Lig'e düşecek.Lig 24 Eylül'de başlayacak. İstanbul 1. Amatör Ligdeki takımlarımızn ye aldığı gruplar.. 4. Grup 1. Damlaspor 2. Gültepe Özgençlikspor 3. Kalespor 4. Hürriyetgücü 5. Yeni Ortabayırspor 6. Yeni Özkartalspor 7. Yeşilova Esnafspor 8. Merkezefendispor 9. Telsizspor 10. Abidei Hürriyetspor 6. Grup 1. Göktürkspor 2. Araphanspor 3. Şişli Yaylaspor 4. Bayrampaşa Teknikspor 5. Güneştepespor 6. Beyoğlu Yeniçarşıspor 7. Tepebağ Kültürspor 8. Ferahevlerspor 9. Üçyüzlü Esengücü 10. Sakarya İMÇ 9. Grup 1. Bayrampaşa Demirspor 2. Kocamustafapaşaspor 3. İTÜ 4. Esen Bayburtspor 5. Şafakspor 6. Ataköy Çobançeşme 1907 7. Eroğluspor 8. Rumeli Hisarıspor 9. Bahçeköyspor 10. Gümüşderespor 10. Grup 1. İstanbul Artvinspor 2. Boğaziçispor 3. Sütlücespor 4. Atışalanıspor 5. Şişli Sanayispor 6. Altıntepsi Makel 7. Kanarya Azimspor 8. Akatlarspor 9. Irmakspor 10. Nilüfer Gökay İÖOSK 11. Grup 1. Tophane Tayfunspor 2.Rumeli Kavağıspor 3. Fatih Vatan Lisesi SK 4. Rumeli İY 5. Alucra Doluderespor 6. Topkapıspor 7. Mustafakemalpaşaspor 8. Zeytinburnu Hürriyetspor 9. Ceylanspor 10. Merterspor 12. Grup 1. Güngörenspor 2. Ayazağa Esenspor 3. Firüzköyspor 4. Kağıthanespor 5. Beştelsizspor 6. Bahçelievler Olimpikspor 7. Mecidiyeköyspor 8. GOP Venüsspor 9. İstanbul Demirspor ZEYTİNBURNU HABER-YEREL FUTBOL
Bu sezon gruplarında ilk sırayı alan toplam 18 takım Süper Amatör Lig'e yükselecek.
Gruplarında son iki sırayı alacak toplam 36 takım 2. Amatör Lig'e düşecek.Lig 24 Eylül'de başlayacak. İstanbul 1. Amatör Ligdeki takımlarımızn ye aldığı gruplar..

4. Grup

1. Damlaspor
2. Gültepe Özgençlikspor
3. Kalespor
4. Hürriyetgücü
5. Yeni Ortabayırspor
6. Yeni Özkartalspor
7. Yeşilova Esnafspor
8. Merkezefendispor
9. Telsizspor
10. Abidei Hürriyetspor

6. Grup

1. Göktürkspor
2. Araphanspor
3. Şişli Yaylaspor
4. Bayrampaşa Teknikspor
5. Güneştepespor
6. Beyoğlu Yeniçarşıspor
7. Tepebağ Kültürspor
8. Ferahevlerspor
9. Üçyüzlü Esengücü
10. Sakarya İMÇ

9. Grup

1. Bayrampaşa Demirspor
2. Kocamustafapaşaspor
3. İTÜ
4. Esen Bayburtspor
5. Şafakspor
6. Ataköy Çobançeşme 1907
7. Eroğluspor
8. Rumeli Hisarıspor
9. Bahçeköyspor
10. Gümüşderespor

10. Grup

1. İstanbul Artvinspor
2. Boğaziçispor
3. Sütlücespor
4. Atışalanıspor
5. Şişli Sanayispor
6. Altıntepsi Makel
7. Kanarya Azimspor
8. Akatlarspor
9. Irmakspor
10. Nilüfer Gökay İÖOSK

11. Grup

1. Tophane Tayfunspor
2.Rumeli Kavağıspor
3. Fatih Vatan Lisesi SK
4. Rumeli İY
5. Alucra Doluderespor
6. Topkapıspor
7. Mustafakemalpaşaspor
8. Zeytinburnu Hürriyetspor
9. Ceylanspor
10. Merterspor

12. Grup

1. Güngörenspor
2. Ayazağa Esenspor
3. Firüzköyspor
4. Kağıthanespor
5. Beştelsizspor
6. Bahçelievler Olimpikspor
7. Mecidiyeköyspor
8. GOP Venüsspor
9. İstanbul Demirspor

ZEYTİNBURNU HABER-YEREL FUTBOL
Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve zeytinburnuhaber.org sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.