Yurdagül Düğün Salonundaki Kına Gecesinin ardından Sait ve Yiğit için Emine İnanç Vakfı Konferans Salonunda mevlid-i Şerif okutuldu. Okunan mevlid ve yapılan duaların ardından misafirlere etli pilav ve tatlı ikram edildi.

Sait ve Yiğit'in Sünnet mevldine , Zeytinburnu Belediye Başkan Yardımcısı İlyaz Saka, MHP Zeytinburnu İlçe Başkanı Fethi Ahmet Alparslan ve MHP Zeytinburnu İlçe Teşkilat Başkanı Metin Şengöz, İlçe Yöneticileri, Dönmezler inşaatın ortakları İbrahim Dönmez, Orhan Şengöz ve davetliler katıldı.

DÖNMEZLER İNŞAAT

"Dönmezler İnşaatın sektöründeki faaliyetlerinin temeli 2007'de atıldı. Yaklaşık 5 yıldır inşaat sektöründe hizmet vermekte olan "Dönmezler İnşaat" Hasan Kahraman, İbrahim Dönmez ve Orhan Şengöz tarafından bir aile şirketi olarak kuruldu. Dönmezler inşaat 5 yıl gibi kısa süre içinde başarılı çalışmalara imza attı.

Bu süreçte inşaat sektöründeki başarı seviyesini piyasa beklentilerinin üzerine çıkartarak sektördeki gücünü teknoloji ve kaliteyle birleştirip konut piyasasında markalaştı. "Dönmezler İnşaat" tecrübeli ve eğitimli çalışanlarıyla sadece 60 ay gibi kısa bir sürede Yüzlerce daireyi tamamlayıp kat mülkiyet tapusu ile satıp teslimatını yaptı.

VİZYONU

Geçmişten günümüze ve geleceğe hayatı şekillendiren projeler sunan, bu projelerde sadece barınacak bir mekânın çok ötesinde yaşam alanlarına ruh katan, hayal edebileceğiniz bütün güzellikleri en ince ayrıntısına kadar yerleştiren, insan merkezli en rahat, en güzel, en modern, en estetik evler için araştırma çalışmaları yapan ve bu çalışmalarla birlikte hayatın şekillendiği yepyeni binalar ortaya çıkartan bir şirkettir.

MİSYONU VE YAPI STRATEJİSİ

Yapının kalitesiyle uyumlu bir perspektifle kendi markasını yaratıp mükemmeli hedefleyen ''Dönmezler İnşaat'' kurum kültürü var olduğu toplumun yaşam standartlarını güvenli ve kaliteli konutlarla yükseltmek, hayata değer katmak, gibi hedeflerle şekilleniyor. Yapılarında mesleki etik değerlere uyum gösterirken '' Dönmezler İnşaat'' anlayışının üstün getirisi olan kalite ve estetik öğelerini, stratejilerinin odak noktası olarak kullanılıyor. İnşaat sektörünün geçmişin doğmalarıyla ilerleyemeyeceğinin bilincinde olan şirket, katılımcılarına maksimum kar sağlama potansiyelli projelerini müşteri beklentileri analizleri yaparak şekillendiriyor. Böylelikle yapıdan alınacak verimi maksimize ediyor.

Projelerinde ''Dönmezler İnşaat''a olan güven ve sadakati, malzemeden işçiye, projeden yapıya kadar ki sürece özenle yansıttığı kalite bilincinden kaynaklanıyor. Kurulduğu günden bu yana yapı süreçlerini iyileştirmeyi ve geliştirmeyi prensip edinerek müşterilerine yeni projeleriyle yaratıcı ve yenilikçi çözümler sunmayı amaçlayan ‘’Dönmezler İnşaat’’zamana yenik düşmeyen konutlar üretmeye devam ediyor. ZEYTİNBURNUHABER.ORG-ÖZEL