Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede yer alan bloklar on yedi katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Büyükyalı İstanbul projesi bünyesinde bin 481 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?
Bahsi geçen konutlar Kızılçeşme Mahallesi’nde inşa edildi. Büyükyalı İstanbul projesi Kennedy Caddesi’nde bulunuyor. Söz konusu olan konutlar lokasyon itibariyle de ilgi görüyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?Büyükyalı’da 1+1’den 5+1 plus’a kadar farklı yaşam stillerinin tüm ihtiyaçlarına cevap veren konsept ve büyüklüklerde daire seçenekleri yer alıyor. Ayrıca her birinin terasında özel yüzme havuzu bulunan penthouse’lar, Fendi Casa imzası taşıyan özel bir blok ve loftlar ile özel yaşam alternatifleri sunuluyor.

Projede yer alan 1+1 konutların büyüklükleri 53,51 metrekare ile 133, 28 metrekare arasında değişiyor. Bahsi geçen proje kapsamında yaşama kazandırılmış olan 2+1 daireler ise 103, 12 metrekare ile 223,34 metrekare arasında değişiklik gösteren büyüklüklere sahip olacak şekilde tasarlanmış durumda. Söz konusu olan 3+1 konutların büyüklükleri ise 163,03 metrekare olarak hayata geçirildi. Konutların tümü hemen teslim durumunda.