14 katlı olarak tasarlanan konut projesinin Aralık 2020 tarihinde sahiplerine teslim edilmesi bekleniyor. Locamahal Veliefendi konut projesi ödeme planı Her katta 4 adet dairenin yer aldığı konut projesindeki 2+1 tipteki dairelerin fiyatları 977 bin TL ila 1 milyon 300 bin TL arasında, 3+1 tipteki dairelerin fiyatları 1 milyon 800 bin TL ila 2 milyon 220 bin TL arasında, 4+1 tipteki konutlar ise 2 milyon 40 bin TL ila 2 milyon 477 bin TL arasında fiyatlarla alıcıya sunuluyor.

Yüzde 33’ü satılan projede, konut bedelinin yüzde 60’ı peşinat olarak ödendiğinde kalan kısım için 36 ay sıfır faizle vade yapabilmek mümkün. Yeni başlayan kampanyaya göre de peşinat bedeli bir yıl içinde yüzde 20 nemalandırılıyor. Verilen peşinat bir yıl sonunda yüzde 20 artış sağlamış oluyor. Artan peşinat, konut satışı fiyatından düşülüyor. Locamahal Veliefendi konut projesi sosyal donatıları Konut projesinde kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, basketbol sahası, kameralı güvenlik, yürüyüş parkuru, kapalı otopark ve süs havuzu gibi çeşitli sosyal donatılar mevcut. Ankastre beyaz eşyalarla donatılan deniz manzaralı projede, ısıtma sistemi olarak merkezi sistem tercih ediliyor. Konut projesindeki dairelerde ısı pay ölçer de var.

Zeytinburnu sahiline 800 metre uzaklıktaki proje, toplu taşıma olanaklarına da oldukça yakın. Konut projesinin çevresinde de hastaneler, okullar ve AVM’ler yer alıyor. Locamahal Veliefendi konut projesi, Prof. Dr. Turan Güneş Caddesi Veliefendi/Zeytinburnu adresinde yer alıyor. Konut projesi hakkındaki bilgilere 444 30 49 numaralı telefondan ulaşabilmek mümkün.