Emlak Konut GYO’nun Zeytinburnu sahil yolu üzerinde, Tarihi Yarımada’ya komşu konumdaki yaklaşık 111 bin metrekarelik arazisi üzerinde Özak GYO, Yenigün İnşaat ve Ziylan Gayrimenkul tarafından projelendirilerek yapımı devam eden ve ilk etabında konut teslimlerinin bu yıl içinde yapılacağı Büyükyalı İstanbul projesinin bünyesinde yer alan ve 100 yılı aşkın süredir kapalı kalan tarihi binaların modern çizgilerle sentezlenerek kente ve sosyal yaşama kazandırıldığı Büyükyalı Bulvar, en iyi restoranları ve lezzetleri buluşturan “101 İstanbul Lezzeti Festivali” ile birlikte ilk kez İstanbullular ile buluştu.

İstanbul’un kültür ve sanat hayatına hareket katmaya, lezzetli buluşmaların yeni adresi olmaya hazırlanan ve her yıl yerli ve yabancı yüzlerce performansa ev sahipliği yapacak olan Büyükyalı projesinin şık alışveriş, kafe, restoran ve eğlence merkezlerinin yer alacağı Büyükyalı Bulvar’da kiralamalar başladı.

Yaşamın bu yıl başlayacağı ve İstanbul’un ikonik projelerinden bir olacak olan Büyükyalı’nın eğlence merkezi olan Bulvar, ulaşım olanaklarıyla da dikkat çekiyor. Zeytinburnu Marmaray istasyonunun hemen yanında konumlanan Büyükyalı Bulvar’a Anadolu Yakası’ndan Avrasya Tüneli ile 15 dakikada ulaşılabiliyor. Sahile 25 adım mesafede yer alan Büyükyalı Bulvar’da deniz shuttle’larıyla da yolculuk imkânı sunuluyor.