ZETSİAD Yönetim Kurulu üyesi ve Emlak sektörünün öncü firmalarından biri olan Dengeium İnşaat & Emlak Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet OK hem böylesi önemli bir fuarının ana sponsorlarından biri oldu hem de ZETSİAD’ı fuarda temsil etti.

Fuarla ilgili Zeytinburnu Haber Gazetesine özel bir açıklama yapan Dengeium İnşaat & Emlak Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet OK, Zeytinburnu, Türkiye’de tekstil üretimi ve ticaretinde gerek iç piyasa gerekse ihracat açısından son derece önemli bir yer tutuyor. Türkiye’nin toplam tekstil ihracatında ciddi bir paya sahip olan ilçede bu sektörde faaliyet gösteren yüzlerce şirket bulunuyor. Kumaş, hazır giyim ve tekstil yan sanayi alanlarında üretim ve ticaret yapan bu firmalar, yeni pazarlara açılma noktasında kendi olanaklarını kullanarak önemli başarılar yakaladılar. Ancak dünya ekonomisinde giderek zorlaşan rekabet koşulları ve uluslararası konjonktür çoğu şirket için tek başına üstesinden gelmesi zor bir ortam yaratıyor. Şartlar, küçük ya da büyük tüm sektörlerin ortak çıkarları doğrultusunda hareket etmelerini bir anlamda kaçınılmaz kılıyor. Bunun için Tekstil temsicileri ZETSİAD çatısı altında bir araya geldi. Bizde ZETSİAD böylesine önemli bir fuarda temsil ettik.

Odessa Fashion & Textile Exhibition, Uluslararası düzeyde yapılan bir Moda ve Tekstil fuarıdır ve fuar profesyonellere yöneliktir. Başta Türkiye ve Ukrayna firmaları olmak üzere Bayan giyim, Erkek giyim, Çocuk giyim, Spor giyim, Triko, İç giyim, mayo, deri giyim, ayakkabı, kumaş, iplik ve aksesuar sektörlerinde üretim ve toptan satış yapan uluslararası firmalar 2018 koleksiyonlarını bu fuarda sergileyecek ve başta Ukrayna olmak üzere çevre ülkelerden gelen toptancılar, üreticiler, mağazalar, butikler, mağaza zincirleri, dizaynırlar vb. sektör profesyonelleri ile bu fuarda ikili görüşmeler yapıyorlar. Bizde böylesine önemli bir fuara Dengeium İnşaat & Emlak sponsor olduk dedi.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL-TAYLAN DEMİRELLİ