Bankaların kredi faizlerini düşürmesiyle birlikte hareketlenen konut sektörüne bir destek te Özak GYO, Yenigün İnşaat ve Ziylan Gayrimenkul ortaklığı ve Emlak Konut GYO güvencesi altında Zeytinburnu sahil yolunda 111 bin metrekarelik arazi üzerinde 4 etap halinde hayata geçirilmekte olan Büyükyalı İstanbul projesinden geldi.

İstanbul’un simge projelerinden biri olacak olan ve önümüzdeki 5 yılda yüzde 100’ün üzerinde değer artışı beklenen Büyükyalı İstanbul projesinde esnek ve kişiye özel finans modeli olan Büyükyalı Aile Kredisi Kampanyası (BAK) kapsamında 0.69 dan başlayan faiz oranı ile ayrıcalıklar sunuyor.

Kampanya ile ilgili açıklamalarda bulunan Özak GYO Genel Müdürü Fatih Keresteci BAK kampanyamız ile aileler, kendi beklenti ve ödeme olanakları doğrultusunda, esnek ve kişiye özel finansman planlarıyla Büyükyalı’da ev sahibi olabiliyor. BAK ile iyi yaşamı daha da ulaşılabilir kılıyoruz. Sunduğumuz ödeme kolaylıkları ve esnek finansman alternatifleriyle Büyükyalı Ailesi’ni kısa sürede daha da büyütmeyi hedefliyoruz” dedi.