COŞAR İNŞAAT’ın kurucuları Telat Coşar ve Atilla Coşar aile şirketlerini söyle anlatıyorlar.  40 Yıl önce adım attığımız girişimcilik hayatımızdan bugüne, bizi bu günlere getiren, hızla büyümemizi sağlayan en önemli özelliğimiz hiç kuşkusuz müşterilerimiz ile kurduğumuz karşılıklı güven ilişkisiydi. Biz her zaman, en iyi özelliklere sahip ticari ve konutu, en uygun koşullarla yatırımcılara sunmayı temel prensip edindik. Bizim için kazanmanın ilk koşulu, bize inanan ve güvenen yatırımcılar için değer yaratmak oldu. Bu bizim ismimizle bütünleşen güven unsurlarından biriydi.

Geçmişten geleceğe, gayrimenkul yatırımcıları için "bölgedeki en hızlı yatırım getirisini yaratma" iddiasını taşıyoruz. COŞAR İNŞAAT olarak 5 Yıldır İstanbul’un birçok ilçesinde tamamladığımız konut projelerinde iddiamız hiç değişmedi. İşte bu yüzden adımız her zaman güvenle anıldı. Bu nedenle, bizden gayrimenkul alan yatırımcıların büyük bölümü bizi yakınlarına memnuniyetle ve güvenle tavsiye ederek, onların da yatırım yapmasına aracılık etti.

ÇOŞAR İNŞAAT olarak, İnşaat sektörü, sahip olduğunuz vizyon ve deneyim kadar, hayata geçirdiğiniz her projenin önünden gururla geçmenizi gerektiren, aynı zamanda insan hayatının sorumluluğunu da taşıyan ciddi bir sektördür. Biz bu sorumluluğun önemini ve değerini her zaman bildik. Yalnızca gayrimenkul satışında değil, satıştan sonra da her zaman bizden konut alanların yanında olduk. Çok kazanma değil, hak ederek kazanma ilkesinden hiçbir zaman taviz vermedik.

Bizden gayrimenkul satın alan yatırımcıların yüzlerindeki gülümsemeyi, yatırımları her geçen gün değerlenirken duydukları memnuniyeti, her şeyden önce evlerinde huzur ve güven içinde yaşadıklarını görmek bizim için tüm kazanımlarımızın ötesinde bir değer... Bununla gurur duyuyoruz. ÇOŞAR İNŞAAT’tan gayrimenkul alan her yatırımcı, Coşar İnşaat ailesinin yeni üyesi oluyor. Şimdi Coşar İnşaat Ailesine yeni bireyler katmak için Zeytinburnu’ndayız. İstanbul’un birçok ilçesinde olduğu gibi Zeytinburnu’nda da inşaat sektörüne kalite ve güven ile imzamızı atacağız.

kullan

kullan

kullan

kullan

İLETİŞİM

Terazidere Mah. Cumhuriyet Cad. No:3 Kat:2 Bayrampaşa / İSTANBUL
Tel0 212 501 04 85     Gsm: 0535 881 46 43  Gsm: 0532 451 04 89

www.cosarinsaat.net