Zeytinburnu Kazlıçeşme Mahallesinde 390 Pafta, 391 Ada, 3339-1 Parsel’de bulunan ve Uzun Yıllardır Çankırı Yeşil Ilgaz Sporun tesislerinin ve toprak sahasının da içine bulunduğu özel mülke Erintaş inşaat rezidans yapıyor. İnşaat firması 27.10.2014 Tarihinde bu arsaya ruhsat aldı. Hafriyat çalışmalarının başladığı arazi Zeytinburnu’nun en gözde yerlerinden birinde.

Erintaş İnşaat  Zeytinburnu projesi 88 dükkan ve 16 rezidanstan meydana geliyor.10 bin 85 metrekare alanda inşa edilecek olan Erintaş İnşaat Zeytinburnu projesi 29 bin 327 metrekare inşaat alanına sahip.  Erintaş İnşaat Zeytinburnu teslim tarihi 2016 yılının son çeyreği olarak belirlendi.

Erintaş İnşaat Zeytinburnu projesinde 27 bin 908 metrekare inşaat alanı ticaret alanı için, 1.419 metrekare inşaat alanı konaklama için ayrıldı.  Erintaş Zeytinburnu  Kazlıçeşme Ticaret Alanı ve Rezidans Projesi tek bloktan oluşmakta olup, kullanım olarak A, B ve C olmak üzere üç blok olarak tasarlandı.

7 milyon 500 bin TL proje bedeline sahip olan Erintaş İnşaat Zeytinburnu projesi E-5 karayolunun güneydoğusunda, 10.Yıl Caddesinin doğusunda, Kennedy Caddesinin güneyinde yer alıyor. Projenin güney kesiminde Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, kuzeydoğu kesiminde İstanbul Hıfzıssıhha Bölge Müdürlüğü bulunuyor.

kullan

kullan

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL