"Dönmezler İnşaatın sektöründeki faaliyetlerinin temeli 2008'de atıldı. Yaklaşık 7 yıldır inşaat sektöründe hizmet vermekte olan  "Dönmezler İnşaat"  bir aile şirketi olarak kuruldu. Dönmezler inşaat geride bıraktığı 7 Yıl içinde başarılı çalışmalara imza attı. Bu süreçte inşaat sektöründeki başarı seviyesini piyasa beklentilerinin üzerine çıkartarak sektördeki gücünü teknoloji ve kaliteyle birleştirip konut piyasasında markalaştı.

"Dönmezler İnşaat" tecrübeli ve eğitimli çalışanlarıyla 7 Yıl bir sürede Yüzlerce daireyi tamamlayıp kat mülkiyet tapusu ile satıp teslimatını yaptı. Zeytinburnu’ndaki Şubesinin ardından Dönmezler İnşaat 2014 Yılında Bakırköy'deki Şubesini açtı. Şube ağını genişleten ve tüm İstanbul'a inşaat sektöründeki başarını yaymak isteyen Dönmezler İnşaat Logosunu yeniledi kurumsal ağını daha da güçlendirdi.

Dönmezler İnşaat Kentsel Dönüşüm konusunda da Sizlerin çözüm ortağı olacak. Kentsel Dönüşüm yasasının çıkmasın ardından artık inşaat sektör bu dönüşümün sağlıklı bir şeklide yapılması için çalışmalar yürütmektedir. Kentsel dönüşüm sürecinde ülke genelinde deprem tasarımının, malzeme dayanımının yetersiz olduğu ve mühendislik hizmeti almamış kaçak binalar dâhil yüzbinlerce yapının yenilenmesi ya da güçlendirilmesi gerektiği tahmin edilmektedir.Dönmezler İnşaat olarak Bizlerde Zeytinburnu ve Bakırköy'de Kentsel Dönüşüm konusunda Sizlere hizmet vermekteyiz.

Misyonumuz; İnşaat sektörünün önemli kuruluşlar; arasında yer alan Dönmezler İnşaat çağdaşlık ve teknoloji ile paralel, deneyimli ve dinamik personel kadrosuyla kendisine inşaat sektöründe kalıç, güvenilir ve toplumsal sorumlulukları göz önünde bulunduran bir yer edinmeyi ilke olarak benimsemiştir.

Vizyonumuz, Dönmezler inşaat ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunan, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde, teknoloji ve kalite açısından da sektöründe liderliğe yönelen bir şirket olarak müşterilerimize en yüksek kaliteyi en uygun fiyata sunuyoruz. İnsanlara sadece konut değil aslında bir yaşam sunduğumuzu bildiriyoruz. En sağlıklı büyümenin ve reklamın müşteri memnuniyeti olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle müşteri memnuniyeti en öncelikli hedefimizdir. Bunu başardığımızdan dolayıdır. Her yeni projeden konut alanların çoğunluğunu müdavim müşterilerimiz oluşturmaktadır.

ZEYTİNBURNU ŞUBESİ ADRES TELEFON: Veliefendi Mahallesi Saha yolu Sokak No:16/A Zeytinburnu/İstanbul Tel: 0 212 546-70-40

BAKIRKÖY ŞUBESİ ADRES TELEFON: Kartaltepe Mahallesi, İncirli Caddesi, Aydın Yuva Sokak, No: 13C/D Bakırköy/ İstanbul Tel: 0 212 466-01-66

kullan

E-mail: info@donmezlerinsaat.com.tr
http://www.donmezlerinsaat.com.tr