"Dönmezler İnşaatın sektöründeki faaliyetlerinin temeli 2008'de atıldı. Yaklaşık 7 yıldır inşaat sektöründe hizmet vermekte olan  "Dönmezler İnşaat" Hasan Kahraman, İbrahim Dönmez ve Orhan Şengöz tarafından bir aile şirketi olarak kuruldu.

Dönmezler inşaat geride bıraktığı 7 Yıl içinde içinde başarılı çalışmalara imza attı. Bu süreçte inşaat sektöründeki başarı seviyesini piyasa beklentilerinin üzerine çıkartarak sektördeki gücünü teknoloji ve kaliteyle birleştirip konut piyasasında markalaştı. "Dönmezler İnşaat" tecrübeli ve eğitimli çalışanlarıyla 7 Yıl bir sürede Yüzlercetadireyi tamamlayıp kat mülkiyet tapusu ile satıp teslimatını yaptı.

Zeytinburnu'ndaki Şubesinin ardından Dönmezler İnşaat 2014 Yılında Bakırköy'deki Şubesini açtı. Şube ağını genişleten ve tüm İstanbul'a inşaat sektöründeki başarını yaymak isteyen Dömezler İnşaat artık Kentsel Dönüşüm konusunda da Sizlerin çözüm ortağı olacak. Kentsel Dönüşüm yasasının çıkmasın ardından artık inşaat sektür bu dönüşümün sağlıklı bir şeklide yapılması için çalışmalar yürütmektedir. Kentsel dönüşüm sürecinde ülke genelinde deprem tasarımının, malzeme dayanımının yetersiz olduğu ve mühendislik hizmeti almamış kaçak binalar dahil yüzbinlerce yapının yenilenmesi yada güçlendirilmesi gerektiği tahmin edilmektedir. Dönmezler İnşaat olarak Bizlerde Zeytinburnu ve Bakırköy'de Ketnsel Dönüşüm konusunda Sizlere hizmet vermekteyiz.

VİZYONU, Geçmişten günümüze ve geleceğe hayatı şekillendiren projeler sunan, bu projelerde sadece barınacak bir mekânın çok ötesinde yaşam alanlarına ruh katan, hayal edebileceğiniz bütün güzellikleri en ince ayrıntısına kadar yerleştiren, insan merkezli en rahat, en güzel, en modern, en estetik evler için araştırma çalışmaları yapan ve bu çalışmalarla birlikte hayatın şekillendiği yepyeni binalar ortaya çıkartan bir şirkettir.

MİSYONU VE YAPI STRATEJİSİ, Yapının kalitesiyle uyumlu bir perspektifle kendi markasını oluşturup mükemmeli hedefleyen ''Dönmezler İnşaat'' kurum kültürü var olduğu toplumun yaşam standartlarını güvenli ve kaliteli konutlarla yükseltmek, hayata değer katmak, gibi hedeflerle şekilleniyor. Yapılarında mesleki etik değerlere uyum gösterirken '' Dönmezler İnşaat'' anlayışının üstün getirisi olan kalite ve estetik öğelerini, stratejilerinin odak noktası olarak kullanılıyor. İnşaat sektörünün geçmişin doğmalarıyla ilerleyemeyeceğinin bilincinde olan şirket, katılımcılarına maksimum kar sağlama potansiyelli projelerini müşteri beklentileri analizleri yaparak şekillendiriyor.

Böylelikle yapıdan alınacak verimi maksimize ediyor. Projelerinde ''Dönmezler İnşaat''a olan güven ve sadakati, malzemeden işçiye, projeden yapıya kadar ki sürece özenle yansıttığı kalite bilincinden kaynaklanıyor. Kurulduğu günden bu yana yapı süreçlerini iyileştirmeyi ve geliştirmeyi prensip edinerek müşterilerine yeni projeleriyle yenilikçi çözümler sunmayı amaçlayan ‘’Dönmezler İnşaat’’zamana yenik düşmeyen konutlar üretmeye devam ediyor.

YÖNETİM SİSTEMİ İstanbul Zeytinburnu’nda yaptığı konut projeleriyle, kazandığı tecrübesini yapılarında kaliteli malzeme ve işçilik kullanarak her geçen gün daha üst seviye'ye taşıyan'' Dönmezler İnşaat''yapı teknolojisine ve kaliteli iş gücüne yatırım yaparak üstün nitelikli konutlar üretiyor. Kalite güvence sistemiyle klasik anlamdaki, kalite kontrol anlayışından, kaliteli yönetim sistemine geçerek, etkili bir öngörüyle rekabetin gereklerini dikkate alan, rasyonel çözümler üretiyor. Yapı teknoloji süreçlerini yakından takip edip, projelerini geleceğin muhtemel gereksinimlerini sorgulayarak yapılandırıyor. Müşterilerinin bir sonraki yatırımlarında aynı markayı tercih etmesini sağlayacak farklı alanlarda projeler oluşturarak marka platformunu genişletiyor. İlk olarak projelerinin konumları belirlenip, gerekli yasal yükümlülükler yapılandırılıyor. İkinci olarak; Yapı aşamasında, çalışanlardan, malzeme sorunlarına kadar her şey göz önünde bulunduruluyor ve hatta oluşabilecek her türlü beklenmedik sorun için tüm yasal sorumluluklar uygun ekibimiz tarafından incelenip, anında çözüm üretiyorlar. Böylece bütünsel ve etkin bir risk yönetimi oluşturuluyor. İnşaatlarında kaliteden ödün vermeyen Dönmezler İnşaat, iç mekanlarda kalitede kendini ispat etmiş markalarla çalışmaktadır. Dış Cephelerde ise farklı tasarımlar üretip çevreye güzellik katmaktadır.

Son olarak; yöneticilerle çalışanlar arasında koordinasyon sağlanarak, deneyimlerin paylaşıldığı mükemmeliyetçi bir bakış açısıyla, yönetim sistemi planı yapılarak, bilgi sistemine dayalı, rekabet gücü yüksek projeler oluşturuluyor. Dönmezler İnşaat ilkeleri doğrultusunda yapılandırılan bu plan tüm projelerin temel taslağını oluşturuyor.

DÖNMEZLER İNŞAATIN BAKIRKÖY KARTALTEPE MAHALLESİ TERAKKİ CADDESİNDE YAPIMI DEVAM EDEN GÖRKEMLİ PROJESİ PİYALE PAŞA KONAKLARI 

kullan

ZEYTİNBURNU ŞUBESİ ADRES TELEFON: Veliefendi Mh Sahayolu Sk No:16/A  Zeytinburnu/İstanbul Tel: 0 212 546 70 40

BAKIRKÖY ŞUBESİ ADRES TELEFON: Kartaltepe Mahallesi, İncirli Caddesi, Aydın Yuva Sokak, No: 13 Bakırköy/ İstanbul Tel: 0 212 466 01 66

Email: info@ozdonmezlerinsaat.com ; ozdonmezler@hotmail.com.tr
http://www.ozdonmezlerinsaat.com