Zeytinburnu’nda iş ve siyaset dünyasının önemli isimlerinden biri olan mütevazi kişiliği ile her daim ön planda durmayı başaran Özcan Özkul, Dönmezler İnşaata ortak oldu ve Dönmezler’e güç kattı. Dönmezler İnşaat"  Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Şengöz, İbrahim Dönmez ve Hasan Kahraman, tarafından kuruldu. Üç ortağın en yakın dostu olarak değer verdikleri bir isim olan Özcan Özkul’u yanlarına alarak gelecek adın daha büyük projelere imza atacaklarını belirttiler.

Dönmezler İnşaat’a ortak olan Özcan Özkul, Orhan Şengöz, Hasan Kahraman, İbrahim Dönmez ve Dönmezler inşaatı sektöründe hatırı sayılır bir marka haline getirmişler. Benim yıllardır değer verdiğim dostlarımla birlik ve beraberlik içerisinde Amacımız Dönmezler İnşaatı sektöründe daha büyük projelere imza atan bir marka haline getirmektir dedi ortaklıgımızın hayırlara vesile olmasını Yüce RABBİM den niyaz ederim.

DÖNMEZLER İNŞAATIN MİSYONU VE VİZYONU

"Dönmezler İnşaatın sektöründeki faaliyetlerinin temeli 2007'de atıldı. Yaklaşık 6 yıldır inşaat sektöründe hizmet vermekte olan "Dönmezler İnşaat’’ geride bıraktığı altı yılda başarılı çalışmalara imza attı. Bu süreçte inşaat sektöründeki başarı seviyesini piyasa beklentilerinin üzerine çıkartarak sektördeki gücünü teknoloji ve kaliteyle birleştirip konut piyasasında markalaştı. "Dönmezler İnşaat" tecrübeli ve eğitimli çalışanlarıyla sadece altı yılda yüzlerce daireyi kat mülkiyet tapusu ile satıp teslimatını yaptı.

‘’Dönmezler İnşaat’ ’Geçmişten günümüze ve geleceğe hayatı şekillendiren projeler sunan, bu projelerde sadece barınacak bir mekânın çok ötesinde yaşam alanlarına ruh katan, hayal edebileceğiniz bütün güzellikleri en ince ayrıntısına kadar yerleştiren, insan merkezli en rahat, en güzel, en modern, en estetik evler için araştırma çalışmaları yapan ve bu çalışmalarla birlikte hayatın şekillendiği yepyeni binalar ortaya çıkartan bir şirkettir. Yapının kalitesiyle uyumlu bir perspektifle kendi markasını yaratıp mükemmeli hedefleyen ''Dönmezler İnşaat'' kurum kültürü var olduğu toplumun yaşam standartlarını güvenli ve kaliteli konutlarla yükseltmek, hayata değer katmak, gibi hedeflerle şekilleniyor.

Yapılarında mesleki etik değerlere uyum gösterirken '' Dönmezler İnşaat'' anlayışının üstün getirisi olan kalite ve estetik öğelerini, stratejilerinin odak noktası olarak kullanılıyor. İnşaat sektörünün geçmişin doğmalarıyla ilerleyemeyeceğinin bilincinde olan şirket, katılımcılarına maksimum kar sağlama potansiyelli projelerini müşteri beklentileri analizleri yaparak şekillendiriyor. Böylelikle yapıdan alınacak verimi maksimize ediyor.

Projelerinde ''Dönmezler İnşaat''a olan güven ve sadakati, malzemeden işçiye, projeden yapıya kadar ki sürece özenle yansıttığı kalite bilincinden kaynaklanıyor. Kurulduğu günden bu yana yapı süreçlerini iyileştirmeyi ve geliştirmeyi prensip edinerek müşterilerine yeni projeleriyle yaratıcı ve yenilikçi çözümler sunmayı amaçlayan ‘’Dönmezler İnşaat’ ’zamana yenik düşmeyen konutlar üretmeye devam ediyor.

DÖNMEZLER İNŞAAT: Veliefendi Mahallesi Saha Yolu Sokak No:16/A TEL: 0 212 546 70 40 FAX 0 212 546 70 20 www.ozdonmezlerinsaat.com   Email:info@ozdonmezlerinsaat.com