Yeşiltepe Mahallesi’ndeki organizasyonda vatandaşlarla buluşan Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın, sokak iftarlarını Zeytinburnu’nun demografik yapısına uygun olarak Anadolu’ya da yaydıklarını ve buraları ile adeta bir gönül köprüsü kurduklarını söyledi. İftara katılan vatandaşlar da kendilerine farklı Ramazan hizmetleri sunan Başkan Aydın’a duydukları memnuniyeti dile getirdi.

İftar programına, Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın, Ak Parti Zeytinburnu İlçe Başkanı Bahattin Ünver, Zeytinburnu Belediye Başkan Yardımcıları, Gökhan Kasap, Zafer Alsac, Ömer Arısoy, İlyaz Saka, Yeşiltepe Mahalle Muhtarı Nadiye Polat, Merkezefendi Mahalle Muhtarı Nejdet Baykan, Ak Parti İlçe Başkan Yrd. Yıldırım Emen, Serkan Akarsu, Ak Parti Meclis Üyeleri Cemal Merdan, Hamiyet Şahinoğlu, Yüksel Durmuş, Aydın Çığrıkçı, Mehmet Altuntaş, Hasan Sertçelik ,Hasan Uluocak, Kadir Erbasan ve çok sayıda Yeşiltepe Sakini katıldı.

Yeşiltepe Mahallemizin güzel insanları hepinizi hürmetle selamlıyor tuttuğunuz oruçların kabul olmasını rabbimden diliyorum diyerek sözlerine başlayan Ak Parti Zeytinburnu İlçe Başkanı Bahattin Ünver,Bugün burada belediye başkanımızın çok güzel organizasyonu ile hem oruçlarımızı açtık hem de komşuluk dayanışmamızı gerçekleştirdik. İstanbul’un 39 ilçesinin muhtelif yerlerinde belediye başkanlarımız iftarlar düzenliyorlar. Ben bu akşam bu iftarı bize hazırlayan başta belediye başkanımız olmak üzere herekse teşekkür ediyorum. Rabbim bizi sağlıklı bir şekilde bayrama ulaştırsın” dedi.

Oruçların açılması, Yemeklerin yenmesinden ardından bereket duası yapıldı. Yeşiltepe Mahallesindeki sokak iftarını Seycan Seramik’in sahipleri ilçemizin sevilen işadamları, TÜMSİAD İstanbul Şube Başkanı Eyüp Topal ve Ağabeyi Adem Topal verdiler. ZEYTİNBURNUHABER.ORG-ÖZEL