Beyman Bulut daha yaşamının bağrındaydı. İnanılması güç bir olayla yaşamını yitirdi. Herhangi bir hastalığı olmayan Merhum Bayman bu inanılmaz olayın yaşanmasından birkaç önce kendisini iyi hissetmeyerek hastaneye gidiyor. Vücudunda iltihap olduğu söylenerek kendisine kullanması için bir takım ilaçlar veriliyor. Beyman Bulut bu ilaçları düzenli olarak kullanıyor.

Buzdolabından içtiği soğuk su sonu oldu

Bir gece saat iki- üç civarı ateşlenerek yatağından kalkıyor ve buzdolabından soğuk su içmesiyle fenalaşıyor. Ambulansla Haseki Hastanesi’ne kaldırılan Bulut'un yapılan tüm müdahalelere rağmen beyin ölümü gerçekleşiyor. Doktorlar ölüm nedeni olarak buzdolabından içtiği soğuk suyun yüksek ateşle birlikte vücutta iltihapla birleşmesini gösterdi.

Bir umut bekleyen yakınları ne yazık ki umutlarını yitiriyor ve üç gün yoğun bakımda kalmasına rağmen Beyman Bulut kurtarılamayarak genç yaşata kederli ailesini yakınlarını sevenlerini geride bırakarak bu fani dünyadan ayrılıyor.

74/11 sokakta başlayan yas ciğerleri dağladı

Evli ve iki çocuk babası Beyman Bulut, Iğdır doğumluydu. Beyman Bulut, İmamı Cafer Sadık Cami’nde Cuma namazına müteakiben kılınan cenaze namazının ardından aile mezarlığına defnedildi. Bulut ailesini sevenleri ve dostları bu acı günlerinde yalnız bırakmadı.

Zeytinburnu Haber Gazetesi olarak merhum Beyman Bulut’a Allahtan rahmet ve başta Bulut ailesi ve sevenlerine de başsağlığı diliyoruz. ZEYTİNBURNUHABER.ORG-ÖZEL