Cansultan Emlak’ın Zeytinburnu -Nuripaşa Mahallesindeki açılışa,Zeytinburnu Belediye Başkan Yardımcısı İlyas SAKA, Meclis Üyesi Hasan ULUOCAK,Ordulular Derneği Başkanı Adem ULUOCAK,Ampute Futbol Gönüllüsü ve ALO AFİŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ali GÜNDÜZ,Ordulu İşadamı Fahrettin ULUOCAK,Afganistan Derneği Başkan Yard.Mecit TAN,Ordulular Derneği Sekreteri Eyüp ULUOCAK,Dernek üyesi Şenol ÜNVER,Nuripaşa,Sümer,Yenidoğan,Yeşiltepe Ak Parti Mahalle Başkanları,Saray Cafe'den İdris ERKEK,İstanbul Özürlülerspor Ampute Futbol Kulübü Başkanı Ahmet KORKMAZ,Kulüp Müdürü Nail KARABULUT ve çok sayıda işadamı ile kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.

Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat AYDIN, Ak Parti Zeytinburnu İlçe Başkanı Bahattin ÜNVER ,Demokrat Parti MKK Üyesi Mimar Süleyman ULUOCAK' ın da çelenk gönderdiği açılışta katılımcılar yüzünden izdiham yaşandı.

Baz Mehmet AKIN ile Feyzi ERKEK tarafından kurulan CANSULTAN EMLAK OFİSİ Yurtiçi ve Yurtdışında emlak pazarlaması yapacaktır.

Açılış sonrası konuklara Orta Asya plavı ve mantısı ile baklava ikramının yapıldığı açılış töreni içilen çayların ardından sona erdi. ZEYTİNBURNUHABER.ORG-ÖZEL-TAYLAN DEMİRELLİ