Belediye Başkanı Murat AYDIN, Bulvar caddesindeki fesleğen dağıtımı sırasında Esnaf kendisinden, kaldırım düzenlenmeli ve burada araç parkı önlenmeli şeklinde bir istekte bulunmuştu. Belediyeye kadar olan bölüm prestij yolu haline getirilmeli " dedikleri zaman Başkan Murat AYDIN yanındaki ilgililerden Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Zafer ALSAC’a " konuyu not al ve çalışmalarla ilgili proje geliştir " demişti.FESLEĞEN DAĞITIMINDAKİ O VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

O Bölgeyi tekrar gezdik ve fotoğrafladık. Esnafı dinledik. Esnaf yerine getirilmeyen sözlere oldukça tepkili. Gıda ürünlerinin hemen yanı başlarında bulunan çöp konteynırları ise esnafı isyan ettiren başka bir nokta. İşgaliyelerin yolu kesmesinin yanından yaya ve engeli yolunun üzerine park eden araçlar ise yayaları isyan ettiriyor. Olası bir yangında ise itfaiye araçları ters yönü kullanmak zorunda kalacak. Depo durağından kapalı alana geçiş için labirent bulmacası durumuna nihai bir çözüm bulunmalı. Araçların keyfi paklanmalarına son verdirilmeli. Halkın en yoğunlaştığı bu geçiş noktasını rahatlatılmalı.

Şimdi aklımıza bir söz geliyor. Başkan Aydın ile Başkan Yrd. Zafer Alsac arasındaki Tamam Başkanım diyaloğu aklımıza geldi. Fenerbahçe kulüp Başkanı Aziz Yıldırım'ın Alex konusunda " Öyle değilmi Samet, sende söylesene " sözünü getirdi. Umarız sözde kalmaz bu nokta için çözüm bir an önce gündeme gelir.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ/ ÖZEL/ MEHMET ALPAY