GÖRÜNTÜLER ZEYTİNBURNU TV'DE TIKLA-İZLE

Zeytinburnu TAÇ’ın açılışına yüzlerce seçkin davetli katıldı. Ak Parti İstanbul Milletvekilleri Osman Aşkın Bak, Hüseyin Bürge, Canan Kalsın, Şirin Ünal, Ak Parti İlçe Başkanı Bahattin Ünver, İlçe Başkan Yardımcısı Av. Tamer Çetin, Mefa Ofset’in sahibi Ercan Ergül, Merkez Telekom’un Sahibi Salih Zeki Durmuşoğlu, Balkan Otomotivin sahibi Kaya Balkan ve Zeytinburnulular katıldı.

Ak Parti İlçe Başkanı Bahattin Ünver ve Milletvekilleri Ekşioğlu Ailesine böyle büyük bir markayı Zeytinburnulular ile buluşturdukları için teşekkür ettiler ve bol bereketli kazanç dilediler.

Ekşioğlu Tekstil ve Ekşioğlu Ailesi (Mehmet Ekşi, Zelkif Ekşi, İrfan Ekşi, Kenan Ekşi, Furkan Ekşi) Açılışta TAÇ gibi büyük bir firmayı Zeytinburnulularla buluşturmanın heyecanın yaşadılar. Kenan Ekşi Açılışta yaptığı açıklamada Perde seçimi, iyi dekore edilmiş evin en önemli parçalarındandır. Perde değince aklınıza ilk gelen marka eminim taç perdedir. Taç perde yıllarca şık ve dekoratif perde modelleriyle müşterilerinin beğenisini kazanmış, hem kullanışlı hem de kaliteli ürünleriyle, perde sektöründe ilk sıralarda yer almayı başarmıştır. Bizler Ekşioğlu Tekstil olarak böyle büyük bir firmayı Zeytinburnu’na getirmenin heyecanın yaşıyoruz dedi.

Ekşioğlu Tekstil Zeytinburnu’nda Güçlü TAÇ Markasıyla bunda böyle Zeytinburnu’nda; tecrübesiyle tül perde işleri ve dekorasyon konularında hizmet verecek. Zeytinburnu TAÇ’ın ve Ekşioğlu Tekstil’in olmaz olmazı, kalitesi ve sağladığı müşteri memnuniyeti.

Zeytinburnu TAÇ’da Yatak Odası Örülerinden, Perde Çeşitlerine, Banyo Takımlarından, Masa Örtülerine, Bebek Odası takımlarından, Nevresim Çeşitlerine daha yüzlerce Lisanlı ürünü bulabilirsiniz. Zeytinburnu Taç Mağazasında Yaz Kampanyası devam ediyor. İkinci ürüne % 50 indirimden faydalanmak için elinizi çabuk tutun…

ZEYTİNBURNU TAÇ ADRES: ( Zeytinburnu Adliye Meydanı Eski Semiha Şakir Huzurevi ve Zeytinburnu Kültür Sanat Merkezi Karşısı) , Veliefendi Mahallesi Semiha Şakir Caddesi No: 43 Zeytinburnu..TEL: 0212 582 17 58-0212 665 62 50
ZEYTİNBURNUHABER.ORG-ÖZEL HABER