22.Olağanüstü Genel Kurul kararının ardından yapılan kongrede eski başkan Muammer Sağlam aday olmadı. Yahya Dediş Döneminde Selvispor’un teknik Başkanı olan Hakan Eren kongreye tek aday olarak girdi.

Zeytinburnu'nun en köklü kulüplerinden biri olan ve bu yıl kuruluşun 49. yılına basan eski adıyla Çırpıcı Selvispor kurumsal yapıya kavuştuktan sonra adının Zeytinburnu Selvispor olarak değiştiren başarılı kulübümüz Selvi’de Yapılan 22.Olağanüstü Kongrede Hakan Eren Selvi Spor’un yeni başkanı oldu.

Kongre sonrası çiçeği burnuna başkan Hakan Eren yapığı kısa konuşmada Hava muhalefetine rağmen kongre gösterilen yoğun ilgiden dolayı tüm katılımcılara teşekkür etti. Başkan Eren, Selvispor’un Zeytinburnu’nun en köklü küllerinden biri olduğunu hedeflerinin Selvi’yi BAL ligine çıkarmak olduğunu ve bunun için ellerinden geleninin fazlasını yapacaklarını söyledi.

Selvi Spor’un Yeni Yönetim Kurulu: Başkan: Hakan Eren, Yönetim Kurulu Üyeleri: Behzat Şenyüz, Ramazan Güneş, Bayram Duman, Fadıl Sayın, Ergün Öztürk, İsmet kemal Baş, Ömer Baş, Muammer Sağlam, Nurettin Bıyık

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL