İstanbul Süper Amatör Lig 1. Grup maçında Zeytinburnu temsilcisi Irmakspor, Bakırköy ekibi Yücespor ile karşılaştı. İki takım içinde farklı anlamlar taşıyan maçı Cahit Kesler’in ekibi mavi-beyazlılar Alper(2), Tahsin ve Muhammed’in golleriyle 4-0 kazandı.

Irmakspor bu galibiyetin ardından puanını 45 yaptı ve üçüncü sıradaki Kartal Belediyespor ile puan farkını 4 yaptı. rmakspor Teknik Direktörü Cahit Kesler maçtan sonra yaptığı açıklamada, sezon başındaki planlamalarımız kadro oluşumdaki futbolcu seçimlerimiz başarıya yönelik çalışmalardı.

Playoff grubundaki maçlar ve takımlar klasman grubuna göre daha zorlu ve kaliteli takımlar arasında geçeceğini biliyoruz. Mevcut kadromuz playoff’da mücadele edecek kaliteye sahip ama bize katkı sağlayacak, takım olgusunun önüne geçmeyecek kaliteli oyuncularla önümüzdeki günlerde transfer görüşmeleri yapacağız.

Bu konuda görevlendirdiğimiz Yardımcı Antrenörüm ve Alt Yapı Koordinatörü Erkut ERKAN’ı transfer edeceğimiz oyuncuların maçlarını izlemesi için görevlendirdik. Onun raporu doğrultusunda yeni transferlerle görüşmelerimizi önümüzdeki günlerde başlatacağız.

Şimdi ki hedefimiz Playoff grubunda başarılı olmak ve Bölgesel Amatör Lig’e çıkmaktır.  Bu planlamanın başındaki isimler başta Onursal Başkanımız Cenap ALTIOK ve Irmakspor Başkanı Sabri ALTIOK’un katkıları çok büyüktür. Kendilerine sizlerin aracılığı ile teşekkürlerimi sunarım.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL