İstanbul Süper Amatör Küme 1.grup ekiplerinden Irmakspor dün oynanan Davutapaşaspor mücadelesi sonrasında yemekte buluştu. Namağlup rakibini devirmenin sevincini yaşayan ve Play-Off yolunda büyük bir engeli aşan Zeytinburnu temsilcisinin yönetim kurulu Ziya Şark Sofrası'nda verdiği yemekle galibiyeti kutladı. Oyuncuların oldukça mutlu olduğu gözlenirken hedeflerinin Bölgesel Amatör Lig'e yükselmek olduğunu ve bunun için mücadele edeceklerini belirttiler.

Yücespor önünde alınan 4-0’lık galibiyetin ardından konuşan Kesler “Sezon başında biz bu kadroyu yaparken bu kadar şey beklemiyordum futbolcu arkadaşlardan. Geçen seneden bir kişi kaldı.

Kesler, geçtiğimiz sezon olduğu gibi bu sezon da Play Off’a kalmak istediklerini, geçtiğimiz sene yaptıkları hatalara  düşmeden bu kez Bölgesel Amatör Lige yükselmek istediklerini sözlerine ekledi.

İstanbul Amatör-İskender KORDU

Sıfırdan kadro yaptık. Ona rağmen iyi mücadele etti arkadaşlar. Sevgili onursal başkanımız Cenap Altıok ve başkan vekilimiz sevgili Yüksel Kır’ın da bu başarıda emeği büyük oldu.” diye konuştu.