CHP Genel Başkan Yrd. ve Parti sözcüsü Haluk Koç iftardan saatler önce Zeytinburnu’na geldi ve ilçe binasına geçti. Burada Genel Başkan Yardımcısı Koç’u ilçe Başkanı Metin Doğan, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis Üyeleri karşıladı. Koç, Partinin ilçedeki çalışmaları yürüttüğü faaliyetler hakkında detaylı bilgi aldı. Partideki kısa süreli toplantının ardından iftarın verileceği Beştelsiz mahallesindeki özgürlük parkına geçildi.

CHP Zeytinburnu İlçe Başkanlığının koordine ettiği ve eski ilçe Başkanlarından Mustafa Fazlıoğlu’nun da destek verdiği iftar programına 1500’ü aşkın kişi katıldı ve hep birlikte oruç açtı. CHP Zeytinburnu CHP Genel Başkan Yrd. ve Parti sözcüsü Haluk Koç ,İlçe Başkanı Metin Doğan, İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı, İstanbul Milletvekili Bihlul Tamaylıgil tek tek iftar masalarını gezerek Zeytinburnularla sohbet ettiler.

Ezanın okunmasını ardından oruçlar açıldı ve sofra duası yapıldı. CHP Zeytinburnu İlçe Başkanı Metin Doğan iftar programına katılan herkese teşekkür etti. İftar Programının ardından kendisi de Samsunlu olan CHP Genel Başkan Yrd. ve Parti sözcüsü Haluk Koç, Zeytinburnu Samsunlular Derneğini ziyaret etti. Samsunlalar Derneği Başkanı Yıldıray BAŞ, CHP Genel Başkan Yrd. ve Parti sözcüsü Haluk Koç ve beraberindeki CHP Heyetini oldukça sıcak karşıladı. Koç burada Türkiye ve Dünya gündemini değerlendir.

Özgürlük Parkındaki İftar Programına, CHP Genel Başkan Yrd. ve Parti sözcüsü Haluk Koç, İlçe Başkanı Metin Doğan, İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı, İstanbul Milletvekili Bihlul Tamaylıgil, Eski ilçe Başkanlarından Mustafa Fazlıoğlu,İstanbul İl Yöneticisi Gülizar Emecan, Ziya Disanlı, İşadamı Salih Zeki Durmuşoğlu, İl Genel Meclis Üyesi Yaşar Dindar, Zeytinburnu Meclis Üyeleri M.Ercihan Ekşi, Fikret Konya, Mehmet Yılmaz, İlkay Biber, İsmail Terzi, Mehmet Yılmaz,Mehmet Tahan,Cemal Aydar, Cengizhan Bahçekapılı, Cemal Aydar, Mehmet Koç, Hasan Hüseyin Üsküdarlı, Necati Sütçü ,Resmiye Göç, CHP Zeytinburnu İlçe Başkan Yrdımcıları Av. Asım Güven, Cengiz Pektaş, Kemal Özergin, Selahattin Yeniyol, Dr.Osman Genç, Barboros Doğruel, İslam Sadıker, CHP Kadın Kolları Başkanı Derya Akkılıç,CHP Gençlik Kolları, ,Beştelsiz Mahalle Muhtarı Adem Yavuz, Samsunlular Derneği, ZEYDEF Başkanı Yıldıray Baş ve Zeytinburnu İlçe Örgütü ve 1500’ü aşkın Zeytinburnulu katıldı ZEYTİNBURNUHABER.ORG-ÖZEL