“Neden Aday Adayı Oldum”

Adalet ve Kalkınma Partisi'nin, ülkemizde her alanda büyümeyi başlatan gelişimin, değişimin ,çağdaş reformların ve açılımların öncüsü olmuştur.

9 yıl önce ilk değerli adımlar atılarak, yaşamakta olduğumuz bu yeni dönemde siyasetin felsefesine de değerli zenginlikler katarak değiştirmiştir.

Erkek egemenliğinin çoğunlukta olduğu bir ülkede; kadını pozitif ayrımcılık kapsamına alarak siyasette daha fazla yer almalarını sağlamıştır.

AK Parti; bu ülkede yaşayan her insanı, her inancı bir bütün olarak ifade eden merkez partidir.

Demokrasiye, insan hak ve hürriyetlerine yürekten bağlı bir anlayışın ve dik duruşun sahibidir.
Ben de bu inanç ve anlayıştan dolayıdır ki siyasetin içerisinde ve AK Parti Teşkilatı'ında aktif olarak görev yapmaktayım. Almış olduğum eğitimin ve inançlarımın, milletvekili olabilmem için yeterli olduğuna inanıyorum. Bu nedenle öncelikle aday adayı oldum.
kullan

Perihan TOĞAY KİMDİR?

1965 Bingöl Solhan doğumluyum. 22 Yıldır Zeytinburnu’nda ikamet ediyorum. Açıköğretim Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü öğrencisiyim. Ak Parti Zeytinburnu Kadın Kolları Yönetim Kurulu üyesi olup, 6 yıldır aktif olarak TEŞKİLATTA çalışmaktayım. AK PARTİ adına İstanbul Büyükşehir Belediyesinin düzenlemiş olduğu ''HİZMET YERİNDE GÖRÜLÜR'' projesinde rehber olarak görev yaptım. Siyaset Akademisinin GENEL SİYASET programını bitirdim. Evliyim, 3 çocuk annesiyim. Eğitimci eşi ve eğitimci bir ailenin kızıyım.

''BİZ HEP BİRLİKTEYİZ''

''ADALET ve KALKINMA PARTİ 'mizin kuruluş döneminden beri benimsediğim aktif olarak da Zeytinburnu Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktayım.
AK PARTİ milletvekili aday adayı olduktan sonra da bu çalışmalarımı gece gündüz demeden devam ettirmekteyim.

Bu çalışmalarımı halkın içine inerek ev ziyaretleri, esnaf ziyaretleri, dernek ziyaretleri, okullarımız, lokallerimiz, mahalle toplantılarım, muhtarlarımızı ziyaret ediyor,cenaze törenlerine katılıyorum. Ayrıca dernek açılışlarına ve AK NOKTA çalışmalarına katılarak faaliyetlerimi AK PARTİ adına arkadaşlarımın vermiş olduğu destekleriyle sürdürüyorum. Bu çalışmalarımı 2. Bölge ilçelerine giderek yayacağım.

''HALKA HİZMET HAKKA HİZMET'' Sloganları ile çalışmalarımı hızlandırıp yoluma devam edeceğim.'' ZEYTİNBURNUHABER.ORG-ÖZE HABER