MHP Meclis Üyesi Reşat Ok son bir yılıdır halkın ekonomik olarak bir dar boğazda olduğunu görerek Aralık ayı Meclisinde Zeytinburnu Halkının neredeyse tamamını ilgilendiren bir önerge verdi. Meclis Üyesi Reşat Ok, 2020 Yılında Nikah Salonlarının ücretlerine zam yapılmamasına yönelik teklifine CHP ret oyu verirken AK Parti kabul oyu verdi ve Önerge mukabil oy çokluğu ile kabul edildi.

MHP Meclis Üyesi Reşat Ok, Telsiz Mahallesinde Tekstilcilerin meydana getirdiği trafik çilesi, Hat boyunda engelli vatandaşların yol üzerine araçların park edilmesine bağlı ortaya çıkan sorunların bir an önce çözülmesi için gerekenin yapılması yönünde yazılı bir önerge verdi.

Bunun yanında İlçemizde bulunan İstanbul’un köklü hastanelerinde biri olan Yedikule Göğüs Hastanesine özellikle şehir dışından gelen hasta yakınlarının hastan bahçesindeki mağduriyetine dikkat çeken MHP Meclis Üyesi Reşat Ok, özellikle kış aylarından hastane koridorunda ve bahçesinde büyük sıkıntı yaşayan hasta yakınlarına hiç olmazsa günde bir kez aş evinden sıcak çorba ikramında bulunulmasını meclis gündemine taşıdı.

MHP Meclis Üyesi Reşat Ok Zeytinburnu Halkının nerdeyse her gün gündeminde olan sorunları Meclis gündemine taşıdığı için teşekkür ediyoruz. Tüm Meclis üyelerinden aynı duyarlılığı bekliyoruz.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL