İlk olarak Zeytinburnu Belediye Başkanlığı’nı ziyaret eden AK Parti İl Başkanı Şenocak, Belediye Başkanı Ömer Arısoy’u tebrik ederek, görevinde başarılar diledi. Belediye Başkanı Arısoy’dan projeleri hakkında bilgi alan İl Başkanı Şenocak, “İstanbul'u kuşatan Fatih Sultan Mehmed Han ve mübarek ordusunun su ihtiyacını karşılayan, tarihi Kazlıçeşme anekdotuna konu olan Zeytinburnu'ndayız. Belediye Başkanımız Ömer Arısoy ile projelerini değerlendirdik. Başkanımıza ve ekibine çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.

Daha sonra AK Parti Zeytinburnu İlçe Başkanı Abdülselami Delibalta ve Belediye Başkanı Ömer Arısoy’un katılımlarıyla Zeytinburnu Teşkilat mensuplarıyla bir araya gelen İl Başkanı Bayram Şenocak, “Zeytinburnu Teşkilatımızla bir araya geldiğimiz programda yol arkadaşlarımızın heyecan ve coşkusuna ortak olup, mevcut çalışmalar hakkında bilgi aldık.” değerlendirmesinde bulundu.

Türkiye’nin ilk tıbbi bitki bahçesi olan, tıp ve eczacılık alanında birçok bilimsel araştırmaya kaynak teşkil eden, Zeytinburnu Tıbbi Bitkiler Bahçesi'ni de ziyaret eden İl Başkanı Bayram Şenocak, kadınlarımıza, engellilerimize ve ihtiyaç sahiplerine eğitimden sağlığa, spordan sanata her alanda kişisel gelişimi hedefleyen, sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerinden biri olan Zeytinburnu Belediyesi Aile Kadın Destekleme ve Engelliler Merkezi'ni (AKDEM) ziyaret ederek, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Yoğun ziyaretler çerçevesinde Zeytinburnu Kültür Sanat Merkezi'nde "Siz Ne Dersiniz" isimli oyunun prova çalışmalarına çat kapı misafir olan İl Başkanı Şenocak, son olarak AK Parti’nin Zeytinburnu’ndaki en yaşlı üyesi olma vasfına sahip 97 yaşındaki Emine Özgür Hanımefendi'yi ziyaret ederek, hayır duasını aldı.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL