Zeytinburnu Haber Gazetesi’nin Yeşiltepe Mahallesindeki Yönetim Ofisini ziyaret eden İlçe Başkanı Dr. Mikail Kabak yaptığı açıklamada, “Yönetim olarak almış olduğumuz karar neticesinde halkla kucaklaşma programı kapsamında esnaf ziyaretleri yapıyoruz.

Bu ziyaretleri Cumartesi ve Pazar günleri yapmak kararı aldık ve uyguluyoruz. Ziyaretlerimizin amacı halkın sorunlarını tespit etmek, dertleri ile dertlenmek ve çözümleri konusunda fikir alışverişinde bulunarak çözüm üretmek adına önemli bir çalışma yapmaya gayret gösteriyoruz.

Esnafın derdini yakından dinleyerek çözüm üretmek görevimizdir. Saadet Partisi olarak çözüm noktasında genel merkezin ve bütün teşkilatların önemli projeleri hazırlanmış durumdadır. İnşallah bir sonraki Genel Seçimde İktidar olmamız halinde zaman kaybetmeden projeleri hayata geçirmek için sorunları yerinde doğru tespit ederek tedavisini hayata geçireceğiz. Kıymetli esnaflarımızın, siyasette mevcut iktidara alternatif bulamadıkları noktada, imdatlarına yetişiyor ve Saadet Partisi'nin varlığından bahsederek ümitlerini yeşertiyoruz.” dedi.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ