Ev sahipliğini Belediye başkanı Ömer Arısoy yaptı Zeytinburnu Kültür Merkezi Fuaye salonunda yapılan bayramlaşma programının ev sahipliğini Zeytinburnu Belediye başkanı Av.Ömer Arısoy yaptı. Arısoy konuşmasında şunları söyledi "Öncelikle bayramlaşma programımıza icabet ettiğiniz için hepinize çok teşekkür ederim. Belediye başkanı sıfatımla sizinle kutladığımız ikinci bayram. İnşallah hep beraber daha nice bayramlar kutlarız dedi. Başkan Arısoy masalarda bulunan halkı teker teker gezerek bayramlarını kutladı.

Zeytinburnu Kaymakamı Mehmet Makas'ta şunları söyledi "Gerek burada bulunanlar gerekse de buraya teşrif etmemiş bütün Zeytinburnu halkının mübarek Kurban bayramını tebrik ederim. Zeytinburnu'na hizmet eden kamu görevlileri olarak amacımız Zeytinburnu ilçesinde halkımızın yaşam kalitesini attırmak için şehreminimiz Sayın Ömer Arısoy ile beraber çalışacağız.  Sayın Başkandan sonra bende uzun bir konuşma yapacak değilim.Tekraren hepinizin bayramını kutlarım" dedi.

Bayramlaşma programına Askerlik Şubesi Başkanı Yarbay Halil Akar, Zeytinburnu ilçe Emniyet Müdürü Cenk Özmen, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Yeşilyurt, Belediye başkan yardımcıları Av.Safet Öz, Osman Dinç, Mahmut Kocameşe, Hurşit Bekaroğlu ve AK Parti İlçe Başkanı Selami Delibalta başta olmak üzere çok sayıda birim müdürü katıldı.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ