İyi Parti Zeytinburnu İlçe Başkanı Hasan Hoşben ve ilçe yönetcileri 31 Mart Yerel seçimleri sonrası Belediye Başkanı seçilen Ömer Arısoy'a Hayırlı Olsun ziyaretinde bulunmuşlardı. 31 Mart sonrası İstanbul seçimlerinin iptal edilmesi ve 23 Haziran'da yeniden seçime gidilmesinden dolayı Başkan Arsıoy'un aide-i ziyareti gecikmişti. Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy bu ziyareti gerçekleştirmek için Yardımcılarıyla birlikte İYİ Parti ilçe Başkanlığına geldi.Başkan Hoşben ve Meclis Üyesi Mustafa Gürele Başkan Arısoy ve Yardımcılarını kapıda karşıladı.Ardından Başkanlık makamına geçildi. 

İYİ Parti ilçe Başkanı Hasan Hoşben Başkan Ömer Arısoy ve Yardımcılarının iade-i ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Başkan Hoşben konuşmasını şöyle sürdürdü. Seçim safhası artık geride kaldı. Bizler Zeytinburnu'nun ortak paydaları için biraraya gelebiliriz. Bu çok zor değil. Hepimizin ortak amacı Zeytinburnu Halkına faydalı olabilmek. Başkanım Sziler bunun en güzel örneğini sergiliyorsunuz. Ziyaretiniz bizi oldukca memnun etti. İlçemizin bize ulaşan sorunlarını ve halkmızın taleplerini bir dosya halinde size ileteeğiz dedi. 

Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy 31 Mart Yerel seçimleri sonrası kendşsşne hayırlı olsun ziyaretinde bulunan İYİ Parti ilçe başkanı Hasan Hoşben ve yönetcilere teşekkür ederek sözlerine başladı. Bize gelen herkes biz koşarak gideceğiz. Seçim döneminde vedğmiz her sözün arkasındayız. Bilyorsunuz bazı sözlerimizi İBB İle birlikte vermiştik. Şimdi İBB Başkanlığı farklı bir siyasi parti kazandı. Örneğin Stadyum sözmüzvardı. Bunun yerine gelmesi için Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na gideceğiz. Halkın kararına saygımız sonsuz. Biz Zeytinburnu Halkının menfaati için her kapıyı çalmaya hazırız dedi. Açıklmaların ardından İYİ Parti'ye yapılan ziyaret hediye takdimi, ikramlar ve toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL