AK Parti Zeytinburnu ilçe Başkanı Selami Delibalta haftalık olağan toplantıda ilçe Başkanlıklarında boşalan koltuklara atamalar yaptı.  Siyasi ve hukuki İşlerinden sorumlu ilçe Başkan Yardımcısı Bilal Akgül Meclis üyesi oldu. Akgül’ün yerine Mustafa Yalçınkaya ilçe Başkan Yardımcısı oldu. 

Tanıtım ve Medya’dam sorumlu ilçe Başkan Yardımcısı Engin Müjdeci bu görevi Nihat Sezer’e devretti. Engin Müjdeci Mali ve İdari İşlerden sorumlu ilçe Başkan Yardımcısı oldu. Mali ve İdari işlerden sorumlu Başkan Yardımcısı Beytullah Bıyık Meclis üyesi seçildi.  

Yerel Yönetimlerden sorumlu ilçe Başkan Yardımcısı Yücel Elibol’un yerine bu göreve Mehmet Zeki Mentseşe getirildi. Sosyal İşlerden sorumlu ilçe Başkan Yardımcısı Ömer Ekin olurken, Ekonomi İşlerden sorumlu Meryem Aydın’ın koltuğuna Şenay Demirel oturdu..

Teşkilat Başkanı Abdurahman Bayramoğlu ve Seçim İşleri Başkanı Nazif Tunç görevlerine kaldıkları yerden devam edecekler. Halka ilişkilerden sorumlu ilçe Başkan Yardımcılığına Ahmet Ilgaz atandı. Büşra Sesli ise yine ilçe sekreteri olarak görevine devam edecek..

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL