BAŞKAN YARDIMICISI FERRUZ KUTSAL ARTIK BEYKOZ’DA

1993 yılında Kağıthane Belediyesine yatay geçiş ile geçerek zabıta müdürlüğünde 2000 yılına kadar görevde bulunmuş olup,2000 yılında Zeytinburnu Belediyesi Zabıta Müdürlüğü'nde, Zabıta Müdürü olarak göreve başlayıp, 4 Nisan 2014'de Başkan yardımcılığına getirilen Belediyecilikte çok tecribeli bir isim Zeytinburnu Belediye Başkan Yardımcısı Ferruz Kutsal görevine Beykoz’da devam edecek. Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın deneyimli yardımcısı Ferruz Kutsal’a yine yeni görev yerinde Zabıta ve Temizlik işleri birimini bağlayacağı kulislerde konuşuluyor..

FENİŞLERİ MÜDÜRÜMÜZ BEYKOZ’A BAŞKAN YARDIMICISI OLDU

15 Yıldır Zeytinburnu Belediyesi Fen işleri Müdürlüğü görevini yürüten Engin Köklü artık Murat Aydın’ı Beykoz’daki ekibinde çok önemli bir görevi üstelenecek. Engin Köklü, 2004 yılının Kasım ayında Zeytinburnu Belediyesi’nin Fen İşleri Müdürlüğü’nde kontrol mühendisi olarak göreve başladı.2005 yılının ilk çeyreğinde Fen İşleri Şefi, 2007 yılının Ağustos ayında Fen İşleri Müdürü olarak atandı. Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, 15 Yıllık Fenişleri Müdürünü Beykoz’da Başkan Yardımcısı yaptı. Engin Beye İmar ve Şehircilik biriminin bağlanacağı kulislerde konuşuluyor..

BAŞKAN AYDIN BASIN DANIŞMANINI’DA BEYKOZA GÖTÜRDÜ

4.5 Yıldır Zeytinburnu Belediyesinde Başkan Murat Aydın’ın Basın Danışmanlığı görevini yürüten Enes Buladı 31 Mart Yerel seçimlerinde de Beykoz’da seçim kampanyasında da Murat Başkanın amiral gemilerinden biriydi.  Zor bir seçim sürecinin ardından açık ara bayrağı önde göğüsleyen Başkan Aydın’ın deneyimli Basın Danışmanı Enes Buladı görevinde Beykoz’da devam edecek..

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL