Yerel seçime çok kısa bir süre kala MHP’den Belediye Başkan Aday Adayı olan Mehmet Çiftçi, Cumhur İttifakı Zeytinburnu Belediye Başkan Adayı Ömer Arısoy’a tam destek verdiğini açıkladı. Hem bu desteğe teşekkür hem de istişarede bulunmak için Arısoy Doğuş inşaatı ziyaret etti. 

Ziyaret sonrası Cumhur İttifakı Zeytinburnu Belediye Başkan Adayı Ömer Arısoy’a teşekkür eden Doğuş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet çiftçi, Türkiye'nin geleceğinden endişe duyan herkesin artık karar vermesi, duruşunu ve tavrını ortaya koyması, bu bakımdan kaçınılmaz bir millî görevdir. Bu durum ışığında ise hedefimiz, cepheleşme değil, kucaklaşma, ayrılık değil, buluşma, kavga değil, uzlaşmadır. 2023´ün güçlü Türkiye´sine ulaşmak için her türlü fitne odaklarına, karanlık mahfillere karşı hareket ve hedef birlikteliği yapıyoruz. Milletimizin talep ettiği milli birlik ve beraberlik ruhunu siyasi ve sosyal seviyede muhafaza etmek, iç ve dış tehditlere karşı daha dirençli olmak amacıyla Cumhur ittifakı kuruldu. Bizler, birlikten kuvvet doğar diyoruz, birlikte rahmet olacağına inanıyoruz. İnşallah 31 Mart yerel seçimlerinde bu birliktelik ülkemizi 2023 hedeflerine taşıyacak. İnşallah 31 Mart akşamı Cumhur ittifakının bayrağını Zeytinburnu burçlarına açık ara bir farkla dikeceğiz dedi.

Cumhur İttifakı Zeytinburnu Belediye Başkan Adayı Ömer Arısoy desteklerinden dolayı Doğuş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Çiftçi ’ye ve çalışanlarına teşekkür etti. 

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ