İşte Mustafa Sönmezoğlu’nu o konuşması, Sayın TBMM Meclis Başkan Vekili Bölge Milletvekilimiz Kıymetli Büyüğüm Sayın Celal ADAN Bey, Sayın Valim Dursun Ali Şahin Bey-Sayın MHP İstanbul İL Yöneticilerim, Sayın MHP Zeytinburnu İlçe Başkanım Ve Yöneticileri, Sayın Ak parti  Zeytinburnu İlçe Başkanım Ve Yöneticileri, Çok Kıymetli Belediye Başkan Adayım Ömer ARISOY Bey,Cumhur İttifakı Meclis Üyesi Adaylarım, Mensubu Olduğum İstanbul Düzceliler Dernek Başkan ve Yöneticileri Zeytinburnu 'nda Faaliyet Gösteren Sivil Toplum Kuruluşları Temsilcileri, Kuruluşundan Günümüze kadar yarım yüzyıldır Var olan Kutsal bir davanın ÜLKÜCÜLÜK Davasının savunucuları, Milliyetçi hareket partisi sevdalıları, Memleket işi, Gönül işi diye yola çıkan Adalet ve Kalkınma Partisi gönüllüleri, Sayın Muhtarlarım, Saygıdeğer Basın Mensupları, Cumhur ittifakı ile gönülleri birleştiren kardeşlerim, ve her zaman yanımızda olan Birol Yılmaz Kardeşim, hanımefendiler beyefendiler CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERİ olarak düzenlediğimiz Ömer ARISOY Başkan Temalı Gecemize hoş geldiniz sefalar getirdiniz. Derin Köklere Sahip Coğrafyamız  Bölünme kabul etmez, kutsal bir bütün halinde Büyük Türkiye'yi yeniden inşa edeceğiz...  diye tarihimize büyük miras bırakan rahmetli başbuğumuz Alpaslan Türkeş Bey 'i, Çanakkale de size ölmeyi emrediyorum sözü ile emir vererek Ülkemizi kurtuluşunun mihenk taşı Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını  anarak dualarımızı ve şükranlarımızı gönderiyorum 

Bugun çok guruluyum. Bugun çok umutluyum, Bugun dünün yeni kapı heyecanını yüreğimde hissediyorum.  Bugün 15 temmuz da yaşanan hain darbe girişimleri sonrası "Bin yıllık kardeşliğin teminatı" üst başlığında Yurdumuzun bölünmez bütünlüğü için kalplerimizi birleştiren Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğana, Bilge Liderimiz Genel Başkanım Sayın Devlet Bahçeli’ye Şahsım adına, Cumhur ittifakı Gönülleri  adına, milletim adına ,yürekten çok teşekkür ederim. Sayın Başkanım, Ülküdaşlarım,  Kıymetli misafirlerimiz. Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli der ki Cumhur İttifakı Mete Han’dan Atilla’ya,  Bilge Kağan’dan Osman Gazi’ye, Fatih’ten Abdtülhamid Han’a, Mustafa Kemal Atatürk’ten bugüne ve gelecek asırlara kadar çarpan yürek, devleşen cesaret, yükselen bayraktır. Cumhur ittifakının içeriğini bu şekilde ifade etmiştir. Ne müthiş ifadedir...  Yükselen bayrağımızı daha da yükseklere çıkarmak bizim hedefimizdir, davamızdır hatta tek derdimizdir. Kıymetli misafirlerimiz, Biz idik, siz olduk, siz biz oldunuz, gönüllerin birleşimi gücümüze güç, hedefimize adım, geleceğimize ışık olmuştur.

Son zamanlarda Dünya’nın bir çok yerinden Emperyalist güçler tarafından ülkemiz üzerinde felaket senaryoları üretilmektedir. Ülkemizi karanlık tünelin içine almak istiyorlar. Ekonomimiz üzerinde oynanan oyunlar ortada öyle ki tarım alanlarımıza bile müdahale etmeye çalışıyorlar. Tüm karanlık güçlerle mücadele edecek gücümüz de var, onurumuzda var, gururumuz da var, Tünelin içi karanlık olabilir.  Tünelin ucunda gözüken ışık Sayın Cumhurbaşkanımızdır, Bilge Liderimiz Devlet Bahçelidir. Yeni yüzyılın 2 büyük kahramanlarıdır. 

Kıymetli Misafirler, 31 Mart akşamı öncelikle Zeytünburnumuzda Cumhur ittifakı bayrağı dalgalanacağına söz veriyoruz. Tüm Türkiye de derdi vatan olan, derdi millet olan, derdi beka olan, derdi gelecek asırlarda güçlü Türk dünyasını hedefleyen milletimiz gururla, onurla vatanımızın her karış toprağında bayrağımızı dalgalandıracaktır. Geçmişimizden ders almak geleceğimize anlam katmaktır. Şöyle ki, Yine Liderimizin 150 yıl önce beka meselesi var denseydi; Yemen türküsü söylenmez, kutsal topraklar kaybedilmez, Filistin  elden gitmezdi. Balkanlar elden çıkmaz, Batum bizim olmaya devam ederdi. Türkistan kan ağlamaz, Kırım öksüz olmazdı. Suriye ve Irak vilayetimiz olmaya devam ederdi.150 yıl önce beka meselesi var denseydi; Türk dünyası başsız, İslam alemi sahipsiz olmazdı. Bu gün beka meselesi yoktur diyenler, ya 150 yıl öncesinin aymazları ya da hainleridir. Beka meselesini çözmeden gelecek inşa edilemez. Bunu bize söyleyen tarihin bizzat kendisidir. Sayın Başkanım, değerli ülküdaşlarım sevgili misafirler, Milli beka, güçlü Türkiye ve huzurlu yarınlar İçin, Sayın Cumhurbaşkanımız RTE  ve Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli  tarafından   cumhur ittifakı temelinde İstanbul da Sayın Binali YILDIRIM Bey, Zeytinburnu’nda Sayın  ÖMER ARISOY Bey  tarafından temsil edicektir. Tam anlamı ile kardeşçe, dostça pazara kadar değil aynı liderlerimizin ifade ettiği gibi mezara kadar yanında olacağımızı bilmesini isteriz. 

Sayın Ömer Arısoy Bey'in Devlet Tecrübesi, siyasi birikimi, Feraseti ve Duruşu Zeytinburnu’muzu daha yukarı taşıyacaktır, Zeytinburnu yarınlara daha güçlü daha dinamik daha bilinçli ilerleyeceğine inancım sonsuzdur. Zeytinburnu’muz İstanbul’umuzun kalbidir, önemlidir erdemlidir. Bakınız çok değil 6 gün sonra Zeytinburnu’nda en güçlü 31 Martı yaşayacağız, 6 gün sonra İstanbul’umuzda Sayın Binali Yıldırım Başkanımız ile en başarılı 31 Martı yaşayacağız, 6 gün sonra Tüm Türkiye de en gururlu 31 Martı yaşayacağız. Cumhur İttifakı Kazanacak, , milletimiz kazanacak, Türkiye kazanacaktır. Ve son olarak... Vakit Beka vakti, Vakit İstanbul İçin Binali Yıldırım Vakti, Vakit Zeytinburnu için ÖMER ARISOY Başkanımız vakti ve Son olarak Vakit Cumhur İttifakı vakti diyorum. Cumhur İttifakı Gönüllüleri adına saygı sevgi ve hürmetlerimle selamlıyorum Sağolun var olun Allaha emanet olun dedi..

Geceye, TBMM Başkan Vekili Celal ADAN , Eski Giresun ve Edirne Valisi Dursun Ali Şahin ,İstanbul MHP İl Başkan Yardımcıları Ahmet Uzun ve Selahattin SARI, Zeytinburnu MHP İlçe Başkanı Habib KAPUCU ve Yöneticileri , Zeytinburnu Akparti İlçe Başkanı Selami Delibalta , Zeytinburnu Cumhur İttifakı Adayı Ömer Arısoy , Zeytinburnu Ülkü Ocakları Başkanı Tunahan Haydar ve Ekibi , Zeytinburnu Cumhur İttifakı Meclis Üyesi Adayları ,Türk Eğitim Sen Başkanı Hakan Akgün ,Zeytinburnu MHP Eski İlçe Başkanları Dursun İmzalı , Nazir Güler  , Eski Güngören İlçe Başkanı Ahmet Soylu ve Yöneticileri , Eski Zeytinburnu Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Çıkrıkçı ,Eski İl Yöneticilerinden Mustafa Özdemir , Ahmet Şimşek , Abdullah Sapan, İstanbul Düzceliler Dernek Başkanı İlyas Çelebi , Avrupa Yakası Düzceliler Dernek Başkanı Mustafa Öztürk ve Yönetimi  ,Tüm Giresunlular Dernek Başkanı Fedai Özer , Zeytinburnu Belediye Meclis eski Başkan Vekili Özcan Doğan, Tüm Rümeli Türkleri Dernek Başkanı Mehmet Ali Vatansever , Elazığ İş Adamları Dernek Başkanı ve Yöneticileri  , Mahalle muhtar adayları ve çok sayıda MHP de görev yapmış eski ve yeni yöneticiler  İş Adamları ve çok sayıda Cumhur İttifakı gönüllüsü katıldı

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL