Cumhur İttifakı Zeytinburnu Belediye Başkan Adayı Av. Ömer Arısoy, Belediye Başkan Yardımcısı Gökhan Kasap, AK Parti Zeytinburnu İlçe Başkanı Temsilcisi ve Belediye Meclis Üyesi 1. Sıra adayı Fatih Aydoğan ve Meclis Üyesi 11. Sıra dayı Hurşit Bekaroğlu, Tüm Giresunlular Derneği Başkanı Fedai Özer ve yönetim kurulu üyeleri ve Kadın Kolları Başkanı Yeşim Toraman, Tüm Giresunlular, Espiye, Görele, Tirebolu, Yağlıdere, Arpacık Köyü, Ege Köy, Gelivora Deresi, Hamzalı Köyü dernekleri bayanları ve davetliler bir araya geldiler.

Belediye Meclis Üyesi 1. Sıra adayı Fatih Aydoğan, Belediye Başkan Adayı Ömer Arsıoy’a destek istedi ve Giresunluların bu dönem Zeytinburnu Belediyesinde yine çok güzel bir şeklide temsil edileceğini söyledi. 

Zeytinburnu Belediye Başkan Yardımcısı Gökhan Kasap ise yaptığı konuşmada Giresunluların Zeytinburnu’nda her dönem birlik ve beraberlik içinde hareket ettiğini bu dönemde bu şekilde olacağını söyledi. 

Cumhur İttifakı Zeytinburnu Belediye Başkan Adayı Av. Ömer Arısoy kadınlar buluşmasında önce sorunlarını dineldi ve ardından gelen sorulara tek tek cevap verdi. Her konuda olduğu gibi siyasette mutlaka kadın öncü olmalı. Bugün huzurunuza Zeytinburnu Belediye Başkan Adayı olarak geldim. Eğer bu yarışı zaferle taçlandıracaksak burada yine en önemli görev sizlere düşüyor. 31 Mart akşamına kadar sizlerden çok iyi çalışmanızı ve bizlere destek olmanızı istiyorum dedi. Başkan Adayı Arısoy kahvaltıda seçilmesi halinde 5 yılda yapacağı projeleri de Giresunlu kadınlarla paylaştı. 

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL