CHP Zeytinburnu Belediye Başkan Adayı Adil Emecan İYİ Parti Zeytinburnu ilçe Başkanlığında oldukça sıcak karşılandı.  İYİ Parti ilçe Başkanı Hasan Hoşben, Adil Bey Millet İttifakının Zeytinburnu Adayıdır. İnşallah ortak bir paydada buluşup, birlikte sahaya inelim, güzel bir çalışma yapalım ve Zeytinburnu’nda seçimi alalım dedi. 

İYİ Parti İlçe Yöneticilerinin sorularını cevaplandıran CHP Zeytinburnu Belediye Başkan Adayı Dr. Adil Emecan, Zeytinburnuspor ile ilgili soruya gerçekçi olmak lazım, İlçemizin en büyük markası yok edildi. Kapısına kilit vuruldu. Görmezden gelindi. Bir yılda bunun eski günlerine getiririz demek çok doğru değil. Ama ilk işimiz güzel bir takım kurarak sıfırdan başlayıp Zeytinburnuspor’u eski günlerine kavuşturmak dedi. 
Pazar yerleriyle ilgili bir soruya, Başkan Adayı Emecan şöyle cevap verdi. Artık teknoloji çok gelişti açılır kapanır tenteler çıktı. Açık veya kapalı bir alanda daha modern Pazar yerleri oluşturulabilir. İnşallah bunun güzel bir çalışmasını yaparız. Bunun birçok ülkede çok güzel örnekleri var dedi. 

Kentsel Dönüşümde Zeytinburnu Belediyesi’nin sınıfta kaldığını söyleyen Emecan, benim dönemimden sonra tek bir yeşil alan Zeytinburnu’na kazandırmadılar. Olan alanları da gökdelenlere peşkeş çektiler. Sümer Mahallesinde yaptıkları dönüşüm ortada Vatandaşın 100 Metrekaresine 70 metrekare verdiler üzerine de para istediler. 

CHP Zeytinburnu Belediye Başkan Adayı Adil Emecan, Zeytinburnu Divanını oluşturacağız, Bir ayda bir yöneticilerimizle birlikte bu divanda Zeytinburnu Halkına hesap vereceğiz. Biz bunu yaparken Sizlerden destek istiyoruz, Zeytinburnu’nun Vekil üzerinden Ankara ve Beykoz’dan yönetilmesine izin vermeyelim dedi. 

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL