Siyasi parti teşkilatlarının en dinamik birimi olan Gençlik Teşkilatında, Yeniden Refah Partisi İstanbul İl Başkanlığına ilçemizdeki çalışmalarını takdir ettiğimiz Konyalı Mali Müşavir Mustafa DÖNMEZ getirildi. 
Gazetemize sıcağı sıcağına açıklamalarda bulunan Mustafa Dönmez, aldığı görevin sorumluluk ve yükünün bilincinde olduğunu ve en kısa sürede canla başla ve gece gündüz demeden çalışarak İl Yönetimini oluşturmak istediklerini devamında ise İstanbul'un 39 ilçesinde görevlendirmeleri yaparak Milli Görüşe özlediği Gençlik Teşkilatlanmasını kazandıracaklarını belirtti.

Gençlik Kollarının hareketin motor gücü olduğunu vurgulayan Dönmez; “Bir Milletin asıl gücü topu, tankı, tüfeği değil imanlı ve inançlı gençliğidir” diyen merhum Milli Görüş Lideri Necmettin ERBAKAN’ın sözünü hatırlattı. “Sizden bir şey istiyorum; heyecan, heyecan, heyecan” sözüne de atıfta bulunan Dönmez gazetemiz aracılığıyla kapılarının herkese açık olduğunu belirterek ilçemizin ve İstanbul’un tüm gençlerini Yeniden Refah Partisi’nde görev almaya davet ettiğini söyledi. 1982 doğumlu olup evli ve 3 çocuk babası olan Mustafa DÖNMEZ Zeytinburnu ilçemizde ikamet etmekte olup Mali Müşavirlik Ofisi de Telsiz mahallesinde bulunmaktadır.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL