CHP Grup Başkanına AK Parti Meclis Üyesi Gökhan Kasap sert cevap verdi. Kasap CHP Sıralarına dönerek “İşimizin olmadığı bir gün gelin size belediyecilik dersi vereyim’’ dedi. CHP’li Hasan Hüseyin Üsküdar’ın yaptığı eleştirel konuşmadan sonra söz alan Meclis üyesi ve başkan yardımcısı Gökhan Kasap Hasan Hüseyin Üsküdar seçim atmosferinde tribünlere oynuyor. Daha önce aldığımız tekne ile alakalı kendisine bilgi vermiştim. Bugün burada sanki ben kendisine istediği belgeleri vermemişim gibi konuşması yanlıştır. Biz Belediyeye yönetirken Balıkçıların iddialarına göre değil kanunlara göre yönetiyoruz dedi. 

Gökhan Kasap’ın sert konuşmasından sonra araya giren CHP’li Meclis üyesi İlkay Biber kimse bize parmak sallayarak konuşamaz. Gökhan Kasap özür dilesin diyerek masasını yumrukladı. Ve ardından Meclisi terk etti. 
Daha sonra Ak Parti Gurup başkan vekili Mehmet Altuntaş toparlayıcı bir konuşma yaparak sakin olmak lazım. Belediye meclis üyelerinin işi Belediyeyi yönetmek değil. Gelen teklifleri onaylamak veya ret etmektir. Bizlerde meclis olarak yapmamız gerekenleri yapmışız. Biz üzerimize düşeni yaptıktan sonra idare herhangi bir çalışmamı yapmamışsa o bizim meselemiz değil dedi. 

Toplantının sonunda Eski AKDEM taşeron çalışanı Kenan Güngördü bir döviz açarak kul hakkı ile bu dönemi bitirmeyin. Beni işime iade edin diyerek meclise işten çıkarılmasını protesto etti.  

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL