İLK ZİYARET CHP İLÇE ÖRGÜTÜNE YAPILDI

İYİ Parti ilk ziyaretini CHP Zeytinburnu İlçe Başkanlığına yaptı. İYİ Parti İlçe Başkanı Hasan Hoşben, Yönetim kurulundan Mustafa Güreler, Songül Yardımcı, Nilay Karaca, Esin Karayazı, Suriye Aktaş, Hasan Basri Alim, Dilaver Göksu, Erdinç Bayraktar, Beytullah Doğru, Abdulvahap Gözübüyük Cengizhan Kılıç, Faruk Ülkü, Mehmet Onur Aslan, Necdet Özdemir, Cengiz Zafer'i CHP Zeytinburnu İlçe Başkanı Metin Doğan, Meclis Üyesi Hüseyin Üsküdar, Genel Sekreteri Barbaros Doğruel ve Murat Salcı karşıladılar. CHP’deki nezaket ziyaretinin ana gündem maddesi yaklaşan yerel seçimler oldu. İYİ Parti ve CHP’nin Yerel seçimlerde yaptıkları ittifakın siyasi parti ilçe Başkanlıkları olarak  genel merkezden gelen talimatların gereğini yapacaklarını söylediler. 

İYİ PARTİ İKİNİCİ ZİYARETİNİ SAADET PARTİSİNE YAPTI

CHP’nin ardından İYİ Parti heyeti ikinci ziyaretini Sadet Partisi Zeytinburnu ilçe Başkanlığına yaptı. İYİ Parti Zeytinburnu İlçe Başkanlığını Hasan Hoşben, Mustafa Güreler, Sopngül Yardımcı, Suriye Aktaş, Esin Karayazı, Gamze Yalçın, Ayten Polat, Ayten Polat Yalçın, Faruk Ülkü, Necdet Özdemir, Beytullah Doğru, Erdin Bayraktar, Cihan Özaslan, Hasan Basri Alim, Dilaver Göksu ve Eray Karaca'dan oluşan İYİ Parti Zeytinburnu İlçe Başkanlığı gurubunu, Saadet Partisi İlçe Başkanı Dr. Mikail Kabak, Teşkilat Başkanı Şenol Yurtseven, Halil Tufan, Erdoğan Güner, Rıfat Çetin, İbrahim Halil Büyük, Mehmet Dönmezler, Özcan Yavuz Seyfettin Akdemir ve Sinan Akbulut karşıladılar. Karşılıklı olarak tanışmalar yapıldıktan sonra, her iki başkanında konuşmalarındaki ana konu, seçim sürecinin karşılıklı saygı ve uyum içerisinde yaşanmasına yönelikti. Ana tema ise " Bir evde aile büyükleri karşılıklı kavga ve laf dalaşına girerse, o evde asla huzur olmaz " konusunun siyasi irdelemesi olarak seçim döneminin ülke huzur için gönül kardeşliği içerisinde yaşanması temennileri doğrultusunda oldu.

SON ZİYARET ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİNE YAPILDI

İYİ Parti Zeytinburnu ilçe Başkanı Hasan Hoşben ve ilçe Yöneticileri siyasi partilerin ardından Zeytinburnu’nun amiral gemisi Zeytinburnu Haber Gazetesinin ziyaret etiler. Yazı işleri Müdürümüz Taylan Demirelli ile yaklaşan yerel seçimler öncesi fikir alış verişinde bulunan Başkan Hoşben Yerel seçimlerde Zeytinburnu Haber Gazetesi ile güzel bir çalışma yapmak istediklerini dile getirdi. 

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL-MEHMET ALPAY