Yeniden Refah Partisi tüm yurt genelinde olduğu gibi İstanbul ve ilçelerinden teşkilatlanma çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Zeytinburnu ilçe Başkanını belirlemek için Kazlıçeşme Kültür Merkezinde temayül yoklaması yapıldı. Aziz şehitlerimiz için yapılan dua ve okunan İstiklal Marşının ardından Erbakan Vakfı Zeytinburnu Şube Başkanı Onur Dolar bir selamlama konuşması yaptı. Zeytinburnu’nda yeniden Refah’ın doğuşunun ilk işaret fişeğinin atıldığı gecedeyiz dedi. Bizler için bu gece çok önemli inşallah bu gece Zeytinburnu’nda sizlerle birlikte yeniden Refah Parti’mizin teşkilatının startını veriyoruz. İnşallah Sizler bu akşam oylarınızla ilçe Başkanımızı belirleyeceksiniz. Ve ardından hızlı bir şeklide 13 Mahallemizde yapılanmamızı tamamlayacağız. Genel Başkanımızın söylediği gibi Bizler kısmiyi eleştirmek veya kimse ile kavga etmek için gelmiyoruz. İnşallah Halkımızın arzu ettiği Adil düzeni kurmak için geliyoruz dedi.

Erbakan Vakfı İstanbul İl Yöneticisi Mustafa Dönmez ise yaptığı konuşmada, Sizler Yeniden Refah’ın doğuşunu şahitlik yapıyorsunuz. İnşallah Bizler gece gündüz çalışarak mağdur coğrafyadaki Müslümanların umudu olacağız. Bugün milletimize çaresizlik, umutsuzluk, alternatifsizlik döneminin sona erdi. Artık yeniden Refah ile umut, çare, alternatif var dedi.

Konuşmaların ardında Yeniden Refah Partisi Zeytinburnu ilçe Başkanını belirlemek için teşkilat sandık başına gitti ve oyunu kullandı. Oy kullanırken aynı zaman not kağıtlarına teşkilatın talep ve isteklerini de yazmaları istendi. temayül yoklaması il başkanlığında değerlendirilecek ve ardından Zeytinburnu ilçe Başkanı atanacak. 

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL