İlçe Başkanı Reşat Ok ile birlikte Ankara’ya MHP Genel Merkezine giden Zeytinburnu Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Çiftçi MHP Gene Başkan Yardımcıları Semih Yalçın ve Sadir Durmaz’ı makamlarında ziyaret ettiler. Kısa bir görüşmenin ardından Aday Adaylığı Dosyasını ilçe Başkanı Reşat Ok ile Birlikte Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz’a teslim eden Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Çifti genel merkezden ayrıldı. 

Zeytinburnu Haber Gazetesi’ne kısa bir açıklama yapan MHP Zeytinburnu Belediye Başkan Aday Adayı işadamı Mehmet Çiftçi, bugün benim için çok özel günlerden biriydi. Bir neferi olmaktan her daim gurur duyduğum MHP’nin Genel Merkezinin ziyaret ettik. Aday Adaylığı dosyamızı teslim etik. Zeytinburnu’ndan Ankara’ya kadar bizimle gelen çok değerli ilçe Başkanım Reşat Ok başta olmak üzere her daim yanımızda olan MHP Zeytinburnu ilçe Teşkilatı ve Zeytinburnulu hemşerilerime desteklerinden ve dualarından dolayı teşekkür ediyorum. 

Artık söz genel Merkezimizde, Rabbim hakkımızda hayırlısını naşi etsin. Büyüklerimiz uygun görürse ve bu görev bizlere tevdi edilirse şunun bilinmesini istiyorum gece gündüz çalışıp Zeytinburnu’nun MHP olarak alacağız ve ilçemizi MHP Belediyeciliği le tanıştıracağız dedi. 

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL