AK Parti 31 Mart Yerel seçimleri için önceden belirlediği 12 Kasım son başvuru tarihi dolmasına saatler kala Zeytinburnu ilçe Başkanlığında Dosya teslim etme izdihamı vardı. Sürenin dolmasına çok kısa bir süre kala Partiden yapılan açıklamada bu süre 16 Kasım’a kadar uzatıldığı bildirildi. 

AK Parti Zeytinburnu ilçe Başkanlığına gün içinde ilk dosyasını vermek için İlçe Başkan Yardımcısı Fatih Aydoğan çok kabalık bir grupla geldi. İlçe Yöneticilerinin hayırlı olsun tebriklerinin ardından ilçe Başkanı A. Selami Delibalta’nın makam odasına geçerek Belediye Başkan A. Adaylığı dosyasını ilçe Başkanına teslim etti.  AK Parti Zeytinburnu ilçe Başkanı A. Selami Delibalta başvuruda bulunan tüm aday adayları gibi Yardımcısı Fatih Aydoğan’a hayırlı olsun dileklerini iletti. 

Başvuru sonrası Zeytinburnu Haber Gazetesi’ne çok özel bir açıklama yapan Fatih Aydoğan, ‘’Bugün Benim için çok heyecanlı bir gün. Hayırlısı ile Zeytinburnu Belediye Başkan Aday Adaylığı başvurumuzu yaptık. Allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin İnşallah. Mevlam nasip ederse doğup büyüdüğüm ilçeye Belediye Başkanı olarak hizmet etmek istiyorum. Çok değerli aday adaylarımız var bu süreçte hepsine başarılar diliyor, İlçe’miz için en hayırlısı kim ise O’nun Belediye Başkanı olmasını temenni ediyorum. Bizler için aslolan AK Parti davasıdır, kişisel hedeflerimiz daha sonra gelir. Zeytinburnu’nu yerel seçimlerde yine AK Parti Belediyesi yapabilmek için bana görev verilirse Belediye Başkan Adayı olarak, başka bir arkadaşımıza görev verilirse O’nun yanında bir nefer olarak davamıza hizmet etmeye devam edeceğiz. Yerel seçimlerde, Zeytinburnu yine AK Parti belediyesi olacak İnşallah. Mevlam görelim ne eyler, neylersen güzel eyler’’ dedi. 

Fatih Aydoğan Kimdir?

1979 İstanbul doğumludur, aslen Giresunludur. İşletme Yüksek Lisans mezunu olup MBA derecesi bulunmaktadır. Yüksek lisans tezini "Türkiye'de Gayrimenkul Değerlemesi" üzerine hazırlamıştır. 2001 yılında özel bir bankada çalışma hayatına başlayan Aydoğan, farklı departmanlarda çalışmış ve en son bankanın Avrupa Bölge Müdürlüğü'nde, Kurumsal ve Ticari Bankacılıktan sorumlu bölge miidiir yardımcılığı görevini yerine getirmiştir. 2008 yılında Piramit Gayrimenkul Değerleme Limited Şirketi bünyesine katılmış ve 2010 yılı şubat ayında kurulan Piramit Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.'nin kurucu ortaklarından olmuştur. Sermaye Piyasası Kurulu Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı lisansına sahiptir ve şirketin Yönetim Kurulu Başkanı olarak faaliyette bulunmaktadır. Değerleme konusunda üniversitelerde, seminer ve eğitimler vermektedir. Özel bir üniversitede öğretim görevlisi olan ve iyi derecede Almanca bilen Fatih Aydoğan evli ve bir kız çocuğu babasıdır.
 

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL