KAYMAKAM'A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

CHP Zeytinburnu İlçe Yönetimi, bir süre önce Zeytinburnu ilçesine atanan ve yeni göreve başlayan Kaymakam Mehmet Makas'ı makamında ziyaret etti. Zeytinburnu Kaymakamlığının toplantı salonunda gerçekleşen ziyarete CHP Zeytinburnu İlçe Başkanı Metin Doğan ve partinin ilçe yönetim kurulunu oluşturan üyeler kayıldı. Ziyaret oldukça samimi bir ortamda gerçekleşti. Kaymakam Makas ziyarete katılan herkesle ayrı ayrı ve uzunca sohbet edip ayrıntılı şekilde tanışması ise CHP ilçe yönetim üyelerini memnun etti. Ziyaretten memnunluk duyduğunu belirten Kaymakam Mehmet Makas ziyaret nedeniyle CHP ilçe yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.
CHP Zeytinburnu İlçe Başkanı Metin Doğan ise yaptığı açıklamada, “İlçemizde yeni göreve başlayan Kaymakamımıza parti olarak bir nezaket ziyaretinde bulunduk. Bundan önceki kaymakamımız Ali Taşkın Balaban ile iktidar - muhalefet ayrımı hiç olmadan Zeytinburnu için el ele çalıştık. Yeni Kaymakamımızla da aynı şekilde çalışmaya devam edeceğiz ve kazanan yine güzel ilçemiz olacak. Kaymakamımıza görevinde başarılar diliyoruz” dedi.

CHP İLÇE MÜFTÜSÜNÜDE ZİYARET ETTİ

CHP İlçe Başkanı Metin Doğan ile İlçe Yönetimi, Camiler ve Din Görevlileri Haftası kapsamında Zeytinburnu İlçe Mustafa Açıkalın'ı ilçe Müftülüğü’nde ziyaret etti. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Zeytinburnu ilçe Başkanı Metin Doğan ve beraberindeki ilçe yöneticileri Camiler ve Din Görevlileri Haftası sebebi ile Zeytinburnu ilçe müftüsü Mustafa Akalan ve müftülük çalışanlarını ziyaret etti. İlçe Müftüsü Akalan'ın şahsında tüm din görevlilerinin haftasını kutladıklarını ifade eden CHP İlçe Başkanı Metin Doğan, “Farklı düşünen olabilir ama din ayrıdır siyaset ayrıdır ve bunlar birbirine karıştırılmamalıdır. Size de çalışmalarınızı bu yönde sürdürdüğünüz için teşekkür ediyorum” diye konuştu.

ZİYARETİNİZDEN ÖTÜRÜ TEŞEKKÜR EDİYORUM

Ziyaretten ötürü mutluluk duyduklarını söyleyen Zeytinburnu ilçe müftüsü Mustafa Akalan 'Camilerimiz farklı düşünenleri, farklı görüşleri bir yana getiren ortak yanımızdır. Bu da bizim en önemli zenginliklerimizden biridir. Camilerimiz bizi topluyor ve bir yapıyor. Herkesin siyasi görüşüne, inancına saygı duymalıyız. Bizlerde sizi Zeytinburnu’ndaki duruşunuz, çalışmalarınızdan ötürü takdir ediyoruz. Bu çerçevede yapmış olduğunuz ziyaretten ötürü sizlere bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL