AK Parti Zeytinburnu ilçe başkanı A.Selami Delibalta  ziyaretle ilgili Gazetemize şunları söyledi “İstanbul Milletvekilimiz Sayın İffet Polat ve ilçe başkan yardımcılarımızdan vakti uygun olan bir kaç arkadaşımla beraber yeni kaymakamımız sayın Mehmet Makas’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. İnşallah ilçemizde güzel hizmetler yaparak halkımızın yaşamını kolay kılacak çalışmalara imza atmasını yüce rabbimden niyaz ediyorum dedi.

Kaymakam Mehmet Makas’ da sayın vekilimiz İffet Polat ve Ak Parti Zeytinburnu ilçe başkanı Sayın A. Selami Delibalta ve yönetici arkadaşlarının nazik ve anlamlı ziyaretlerinden dolayı memnun oldum. Kendilerine çok teşekkür ediyorum şeklinde konuştu.

AK Parti MKYK Üyesi İstanbul Milletvekili ve Zeytinburnu sorumlusu Sayın İffet Polat Ak parti Zeytinburnu İlçe Başkanı A.Selami Delibalta ilçe başkan yardımcıları Meryem Aydın, Beytullah Bıyık ve Engin Müjdeci'den oluşan heyet Zeytinburnu'na yeni atanan Kaymakam Mehmet Makas'ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Zeytinburnu Haber Gazetesi